WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Korona Kielce
50' Oktawian Skrzecz
Górnik Zabrze
62' Przemysław Wiśniewski 69' Igor Angulo 87' Łukasz Wolsztyński 90' Igor Angulo
0:3

Koniec meczu. Górnik Zabrze ograł Koronę Kielce 3:0!

Gol! Strzelił Igor Angulo.

Górnik Zabrze ma już trzy trafienia przewagi! Igor Angulo uderzeniem sprzed pola karnego ustalił wynik tego meczu. Piłka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

Gol! Strzelił Łukasz Wolsztyński. Asystował mu Kamil Zapolnik.

Górnik Zabrze wygrywa już 2:0! Kamil Zapolnik zagrał prostopadłe podanie do Łukasza Wolsztyńskiego, a ten mocnym uderzeniem wpadkował piłkę do siatki.

Na pozycji spalonej znalazł się jeden z graczy przyjezdnych.

Czas ucieka, a kielczanie nie potrafią sforsować zabrzańskiej defensywy.

Czy Korona Kielce jeszcze zdoła doprowadzić do wyrównania w tym meczu?

Do końca regulaminowego czasu gry pozostał kwadrans. Miejscowa ekipa będzie miała rzut wolny.

Korona Kielce stara się odpowiedzieć na straconą bramkę, ale na razie bezskutecznie.

Górnik Zabrze wyszedł na prowadzenie 1:0! Dobrze z rzutu wolnego z około 20 metrów przymierzył Igor Angulo i pokonał Miśkiewicza.

Sfaulowany w okolicy pola karnego gospodarzy został Kamil Zapolnik.

Nieudana akcja kielczan i grę od rzutu wolnego rozpoczną zabrzanie.

Czy w tym meczu padnie co najmniej jeden gol?

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Wiśniewski.

Tym razem faulowany był pomocnik Górnika, Szymon Matuszek.

Ivan Jukić trafił sprzed pola karnego w słupek! Piłka odbiła się od aluminium i wyszła poza linię końcową boiska.

Nieprzepisowo powstrzymywany był Wato Arweladze i będzie rzut wolny dla Korony.

W starciu z rywalem ucierpiał Kamil Zapolnik, ale będzie kontynuował grę.

Nieudana akcja gości i grę od własnej bramki wznowi Michał Miśkiewicz.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oktawian Skrzecz.

Zabrzanie po zmianie stron starają dłużej utrzymać się przy piłce.

Początek drugiej odsłony spotkania w Kielcach.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Korona Kielce remisuje bezbramkowo z Górnikiem Zabrze.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie potyczki. Przy piłce znajdują się gospodarze.

Czy Igor Angulo strzeli gola podczas tego spotkania?

Igor AnguloIgor Angulo

Z trybun słychać głośny doping kibiców, ale spotkanie nie porywa.

Przyjezdni wymieniają kolejne podania na własnej połowie. Po chwili celnie uderzył Valeriane Gvilia, a piłkę złapał Michał Miśkiewicz.

Więcej z gry ma Górnik Zabrze, który częściej zagraża bramce rywala.

Na spalonym znalazł się jeden z zawodników Korony.

Walka toczona jest w spokojnym tempie, przede wszystkim w środkowej strefie boiska.

Górnik Zabrze. Schodzi kontuzjowany: Adam Orn Arnarson. Wchodzi: Kamil Zapolnik.

Gra wznowiona, a w ofensywie znajduje się Korona Kielce.

Adam Orn Arnarson był faulowany i potrzebował pomocy medycznej.

I kolejny rzut wolny, tym razem dla zabrzan.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?

Podopieczni Gino Lettieriego rozpoczną grę od rzutu wolnego w okolicy linii środkowej boiska.

Kielczanie wykonywali rzut rożny, jednak nie byli w stanie zagrozić bramce gości.

Posiadanie piłki:

Korona Kielce - 50 proc.

Górnik Zabrze - 50 proc.

Na boisku sporo walki, lecz brak składnych akcji z obydwu stron.

Kielczanie próbowali odważniej zaatakować prawym skrzydłem, ale bez powodzenia.

Spokojne swój atak rozgrywają zabrzanie.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

Start meczu Korona Kielce - Górnik Zabrze!

Skład Górnika Zabrze:

Skład Korony Kielce:

Potyczkę poprowadzi sędzia Łukasz Szczech.

Jakie będzie rozstrzygnięcie spotkania Korona Kielce - Górnik Zabrze?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 37. kolejki Lotto Ekstraklasy Korona Kielce - Górnik Zabrze. Początek sobotniej konfrontacji zaplanowano na godzinę 15:30.