Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Lewandowski przegrał ze Zmarzlikiem. Są kontrowersje! "Cała Polska jest podzielona"

Michał Pol był gościem Tomasza Machały w najnowszym wydaniu programu #Newsroom. Ekspert WP SportoweFakty ocenił wybór Bartosza Zmarzlika na najlepszego polskiego sportowca w plebiscycie "Przeglądu Sportowego". - Cała Polska jest podzielona. Jedni uważają, że Zmarzlik zasłużył, inni, że Lewandowski został ponownie skrzywdzony. Najgorzej że są tacy, którzy dyskredytują Bartosza i jego dyscyplinę. To mnie bardzo boli, gdy sięgają po takie argumenty poniżej pasa. Trzeba pogratulować środowisku żużlowemu. Doszło do niesamowitej mobilizacji i wzniesienia się ponad podziały. Na pewno więcej fanów ma Robert Lewandowski, ale oni nie są zorganizowani - mówił Pol.

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (42):

 • sympatyk żu-żla Zgłoś
  Ślązak nie tylko żużel miał postawioną wysoko poprzeczkę ,Wiele dyscyplin sportowych różnej rangi się tu odbywały Było zawsze fajnie, Zostały tylko wspomnienia po tamtych czasach .
  • Big Lebowski Zgłoś
   Do Lukim81Pomorskie-Śląskie: Zmarzlik to indywidualista. Lewandowski zmuszony do super drużyny wykańczającej sytuacje. Ma to w Bayernie na tacy. W reprezentacji nie. Zmarzlik robi wszystko
   Czytaj całość
   sobie sam. Kto ma łatwiej? Nie jest wychowany jak Tomek Gollob z bratem. Nie potrafi jechać parą. Ale jest mistrzem świata. Lewandowski nigdy nie będzie. Pzdr!
   • Lukim81Pomorskie-Śląskie Zgłoś
    Zawsze zdania będą podzielone jedni Zmarzlik drudzy Lewandowski.Piłka nożna jest mi obca,nigdy się nią nie interesowałem sport od zawsze to żużel.Fani kopanej powiedzą że Lewandowski
    Czytaj całość
    to fenomen,człowiek instytucja.Niczego mu nie umniejszam.Żużel to sport drużynowy ale nie tylko. A kopana tylko drużynówka MŚ, ME, Bundesliga. W żużlu zawodnik walczy indywidualnie o mistrzostwo świata, tym samym po wywalczeniu złota Bartosz Zmarzlik został najlepszym sportowcem 2019r obiektywnie. A Lewandowski bez wsparcia odpowiedniego ciężko strzelić mu gola,owszem jest dobry nie przeczę.Kibicowałem Justynie Kowalczyk w biegach narciarskich, pięciokrotna finalistka Plebyscytu 2009 -2014 Tomasz Gollob za rok 2010 swój mistrzowski wtedy rok drugi ale i nie tylko Bartek był pierwszy w Plebyscicyce Tomek Gollob pierwszy był w 99r.I o to chyba powinno się nagradzać za wyniki jakie się osągnęło kto był najlepszy a nie najpopularniejszy.Zdania mogą być różne,niech będzie też i krytyka ale konstruktywna a nie złośliwa.Bo jakby wyglądał świat gdyby wszyscy mówili tym samym językiem.Pozdrawiam.
    • Xing Zao Chan Zgłoś
     Pamiętacie mecz Polska - Senegal na MŚ.
     • Piotr Biega Zgłoś
      Marek Organowy ,, nie moja wina że mieszkasz na mazurach i o niczym nie wiesz ale za to macie piękną dziewiczą przyrode .
      • Piotr Biega Zgłoś
       Jacek Ozimski z Suwałek jakiś biedny, no cóż pozostaje Ci tylko zimą odgarnianie śniegu i lepienie bałwanów , z bólem serca szkoda mi tych zaniedbanych terenów.
       • henryk61 Zgłoś
        Doceniam klasę Lewandowskiego ale.... Powiedzmy sobie szczerze. Lewandowski bez kolegów z drużyny nie byłby taki skuteczny. Na jego bramki pracuje cały świetny zespół. Zmarzlik sam
        Czytaj całość
        sobie zawdzięcza to, co osiągnął. Mało tego. Zmarzlik sam ponosi wszystkie koszty. Lewandowski o nic nie musi się martwić, wszystko ma za free. Zmarzlik bez dobrego sprzętu i teamu też by niczego nie osiągnął ale on to sobie sam stworzył, za własne pieniądze. W sportach indywidualnych zawsze jest trudniej cokolwiek osiągnąć. Tu chwila słabości może dużo kosztować. W grach zespołowych zawsze ktoś inny może cię podmienić. Bartek mógł jedynie podmienić swój motocykl. Tor żużlowy to nie murawa boiska. Bartkowi gratuluję kolejnego sukcesu i życzę dalszych. Co do Lewandowskiego to sorry ale dla mnie wzorem najlepszego w historii polskiego piłkarza zawsze był, jest i będzie Włodzimierz Lubański.
        • Piotr Biega Zgłoś
         ,,,, Jacek Ozimski ,,,, chłopaku ze Suwałek nie słyszałeś o Zmarzliku , biedaku szkoda że u was pod szczechy nie zawitał jeszcze Internet .
         • Benny Zgłoś
          Bartek wygral, Robert mu pogratulował i tyle.. Obaj mają klasę i jednocześnie w d..pie te Wasze wypociny w komentarzach. Każdy z 20-stki PS jednego dnia zrobił w sporcie więcej
          Czytaj całość
          większość piszących te bzdury, dlatego oni dalej robią swoje, a Wy babrajcie sie w gów...
          • Jakub Bednarek Zgłoś
           Kto uprawia sport widać to po Lewandowskim i Zmarzliku ktory jest mizerny a jak niebezpieczny jest sport żużlowy niech powie Gollob który jest inwalidą i czeka na pomoc. Sport jest dla
           Czytaj całość
           zdrowia a nie dla niszczenia zdrowia.
           Wszystkie komentarze (42)

           Komentarze (42)

           ×
            Wszystkie komentarze (42)
            PRZEJDŹ NA WP.PL