Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ryszard Skutnik: Niech wygra lepszy

Sabina Szydłowska
Sabina Szydłowska
W najciekawszym meczu 18. kolejki męskiej PGNiG Superligi szczypiorniści Stali Mielec na parkiecie w Kwidzynie zmierzy się z miejscową drużyną MMTS-u. Wynik tego spotkania może zadecydować o trzecim miejscu w tabeli którejś z drużyn po zakończeniu fazy zasadniczej.

Pojedynek trzeciej i czwartej siły ubiegłego sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem jego wynik może mieć niebagatelny wpływ na ostateczne rozstawienie drużyn przed decydującą częścią rozgrywek. - Liczę, że będzie to bardzo ciekawa walka i... niech wygra lepszy - mówi szkoleniowiec Stali Mielec, Ryszard Skutnik.

Obie drużyny pretendują do miejsca na najniższym stopniu "podium" przed przystąpieniem do rywalizacji w rundzie play-off. Obecnie w ligowej tabeli dzieli je zaledwie jedno oczko, nie ulega więc wątpliwości, że komplet punktów zarówno dla jednych, jak i drugich będzie na wagę złota. - W zasadzie może to być mecz o III miejsce w sezonie zasadniczym. Jeśli wygra zespół z Kwidzyna, to ma później dobry układ i ciężko będzie nam ich dogonić. Natomiast jeśli my wygramy, to MMTS będzie miał trudne zadanie. Zanosi się zatem na ciekawą walkę. Na pewno obie drużyny solidnie przygotowały się do tego meczu i powinniśmy obejrzeć bardzo dobre widowisko - zapewnia trener.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL