Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Szczecina WP SportoweFakty / TOMASZ FĄFARA / Na zdjęciu: Krzysztof Szczecina

MMTS Kwidzyn uzupełnił obsadę bramki. Krzysztof Szczecina zostaje w klubie

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Krzysztof Szczecina nadal będzie zawodnikiem MMTS-u Kwidzyn. Golkiper przedłużył umowę na kolejny sezon. Obsada tej pozycji nie ulegnie zatem zmianie.

Od kilku tygodni trwały negocjacje między klubem a Szczeciną. Bramkarzem interesowały się inne zespoły, m.in. pytała o niego Pogoń Szczecin. W gronie kandydatów do jego ewentualnego zastąpienia wymieniano Pawła Kiepulskiego z Mebli Wójcik Elbląg.

Szczecina podpisał jednak nową umowę z MMTS-em i trzeci sezon z rzędu rozegra w barwach klubu z Pomorza. Dla wychowanka PGE VIVE Kielce to druga przygoda z Kwidzynem, wcześniej przebywał tam na wypożyczeniu w latach 2011-2014. W 2013 roku zadebiutował w kadrze narodowej, grał też w Pogoni Szczecin i Śląsku Wrocław. Zwłaszcza sezon 2016/17 był dla niego bardzo udany, uznawano go za jednego z czołowych golkiperów Superligi. 

W MMTS-ie będzie dzielić czas między słupkami z Bartoszem Dudkiem i wychowankiem Jakubem Żurawskim.

Klub z Kwidzyna jest coraz bliżej zamknięcia spraw kadrowych. Nowym trenerem został dotychczasowy asystent Tałanta Dujszebajewa w VIVE Tomasz Strząbała, do MMTS-u dołączyli prawi rozgrywający Robert Orzechowski i Kamil Netz (aktualnie poważnie kontuzjowany). Rok w Spójni Gdynia spędzi wypożyczony Kelian Janikowski.

ZOBACZ WIDEO Orlen Wisła Płock rozbiła KPR Gwardię Opole i zameldowała się w finale PGNiG Superligi

Czy Krzysztof Szczecina to najlepszy bramkarz MMTS-u?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL