Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ziga MlakarWP SportoweFakty / Szymon Łabiński / Na zdjęciu: Ziga Mlakar

Ziga Mlakar niezadowolony z sezonu w Płocku. Celje zainteresowane Słoweńcem

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Do transferu na razie daleka droga, ale Słoweniec Ziga Mlakar nie najlepiej czuje się w Płocku. O swojego byłego zawodnika pyta Celje Pivovarna Lasko.

Jako pierwszy o sprawie napisał macedoński portal Rakomet24. Nie udało nam się potwierdzić tej informacji, natomiast kilka dni później słoweński serwis sd-sport.si napisał o możliwym powrocie Mlakara do Celje Pivovarna Lasko, gdzie zastąpiłby Branko Vujovicia (wróci do Kielc).

Prawy rozgrywający związał się umową do 2020 roku, ale odgrywa w Orlenie Wiśle Płock raczej drugoplanową rolę, jest głównie zmiennikiem Jose Guilherme de Toledo (21 meczów, 69 bramek) Słoweniec jest niezadowolony z liczby minut, chciałby grać więcej, dlatego rozważa odejście z Płocka.

CZYTAJ: Chorwat może trafić do Wisły

Nafciarze nie zamierzają jednak wypuszczać Mlakara. Jedynie gdyby udało się znaleźć solidnego zawodnika w jego miejsce, Wisła mogłaby zdecydować się na transfer. Na ten moment ten wariant wydaje się niemożliwy.

Jeśli de Toledo przedłuży kontrakt z Wisłą, to sytuacja Słoweńca raczej się nie zmieni. Zatrzymanie Brazylijczyka to jeden z priorytetów prezesa Roberta Czwartka.

ZOBACZ: Nowy zawodnik w Wiśle

ZOBACZ WIDEO Polscy piłkarze w wysokiej formie. Przepiękny gol Milika z rzutu wolnego

Czy Mlakar sprawdził się w Wiśle?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

 • kuba859 Zgłoś
  zgoda z Tumskim wzgórzem. Na chwilę obecną to De Toledo jest jedynym rozgrywającym potrafiącym grać w obronie, który zostanie w Płocku (a przynajmniej jest w planach zarządu).
  Czytaj całość
  Mlakarowi się nie dziwię, Sabate jest specyficzny, jak mu ktoś nie podpasuje to nie ma na co liczyć w klubie i widać, że Sabate stawia na Brazylijczyka, więc w Mlakarze rośnie frustracja, bo nie po to przychodził do Płocka. Miał grać z najlepszymi w LM, a siedzi na ławce w zapleczu LM. A wracając do trenera Płocka to spójrzcie na sytuację z ostatniego meczu: Daszek dostaje karę dwóch minut, naturalnym byłoby w tym momencie wejście Góralskiego, który siedzi na ławce. Jednak Sabate gra z dwoma prawymi rozgrywającymi i Mlakar nie ustawiał się na skrzydle tylko gdzieś pomiędzy. Sabate powiedział "Góralski się nie nadaje na granie w LM" i kropka. Zawodnik nie dostaje minut, nawet w sytuacji kiedy wydaje się naturalną opcją. Wielkiej roli Mlakar w Płocku nie odgrywa, ale jak ma być dobra atmosfera w klubie jeżeli Mlakar chce odejść, ale go zmuszają do grania bo nie mają lepszej alternatywy, jaką on ma motywację do gry?
  • z Tumskiego Wzgórza Zgłoś
   Ja tam po Mlakarze płakał nie będę. Drugi Sime czy Zele, początek całkiem niezły, a później piach. Niech dadzą kogoś w zamian tak jak pisze "hbll" i droga wolna. Przede
   Czytaj całość
   wszystkim trzeba zacząć szukać kogoś kto gra dobrze w obronie i ataku bo te ostatnie i przyszłe transfery Wisły trochę tak w stylu kieleckim- z przodu może i dobrze, a z tyłu niekoniecznie. Moya, Mlakar, Góralski, Mindegia, Ruiz- trochę za dużo tych graczy typowo do ofensywy.
   • hbll Zgłoś
    Niech Mlakara na kogoś z Celje wymienią. Akurat w Celje jest w kim wybierać - nie było jeszcze chyba w Płocku gracza z takim CV jakie ma Accombray. Świetny sezon gra Ferlin. A każdy z
    Czytaj całość
    środkowych Celje byłby lepszy, niż Tarabocchia czy Moya.A tak poważnie - tak jak pisałem pod innym artykułem - szkoda, że za wczasu nie zakontraktowano w miejsce Mlakara Balogha.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL