Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid JakubowskiWP SportoweFakty / Krzysztof Betnerowicz / Na zdjęciu: Dawid Jakubowski

PGNiG Superliga: mecz Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. przełożony

Daniel Kordulski
Daniel Kordulski
Zaplanowany na środę mecz 24. kolejki PGNiG Superligi pomiędzy Azotami Puławy a Piotrkowianinem Piotrków Tryb. nie odbędzie się w wyznaczonym terminie. Klub z woj. łódzkiego pogrążony jest w bólu po śmierci swojego zawodnika Dawida Jakubowskiego.

Spotkanie w Puławach miało zostać rozegrane awansem w związku z udziałem Azotów w rozgrywkach Pucharu EHF. W wyznaczonym terminie tej serii spotkań PGNiG Superligi (23-24.03) drużyna trenera Zbigniewa Markuszewskiego ma zaplanowane wyjazdowe spotkanie z duńskim GOG. Śmierć młodego obrotowego z Piotrkowa spowodowała zmianę powziętych wcześniej ustaleń.

"Na prośbę zespołu Piotrkowianin Piotrków Trybunalski zaplanowany na 6 marca w Puławach mecz PGNiG Superligi pomiędzy naszą drużyną a ekipą z Piotrkowa został przełożony. Organizator rozgrywek ustalił nowy termin na 20 marca. W związku z tym pucharowe starcie Azotów-Puławy z Orlen Wisłą Płock odbędzie 5 kwietnia " - poinformował we wtorek puławski klub na swojej stronie internetowej.

Ponadto piotrkowski klub umieścił na swoim profilu facebookowym informację o planowanym pogrzebie Dawida Jakubowskiego:

"Ostatnie pożegnanie Dawida Jakubowskiego odbędzie się w czwartek (7 marca) o 14:00 w kościele pod wezwaniem Świętego Mikołaja w Żarnowie (powiat opoczyński) przy ulicy Szkolnej 12. Po mszy świętej odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu".

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL