WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Fąfara / Na zdjęciu: Sander Sagosen w barwach PSG

Z Paryża do Kilonii? Sander Sagosen może dołączyć do THW Kiel

Bartek Choinkowski
Bartek Choinkowski
Niezwykłe doniesienia mediów zza zachodniej granicy. Sander Sagosen może zmienić Paris Saint-Germain HB na niemieckie THW Kiel.

Ciężko uwierzyć w to, żeby Paris Saint-Germain HB wypuściło jednego ze swoich kluczowych zawodników. Jednak zdaniem niemieckiego portalu Kieler Nachrichten Sander Sagosen może w czerwcu 2020 roku zamienić francuskiego giganta na rzecz THW Kiel.

Jak powiedział w jednym z wywiadów agent 23-latka Arnar Theodorsson, rozmowy na temat przyszłości Sagosena miały rozpocząć się po zakończeniu MŚ 2019. - PSG zasygnalizowało, że chciałoby zatrzymać Sandera - powiedział Theodorsson, sugerując przy tym, że paryżanie mogą spodziewać się konkurencji. Warunek jest jeden - kolejny zespół Norwega musi mieć skład pozwalający walczyć o zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Czytaj także: Bundesliga: Piotr Wyszomirski blisko zatrzymania wicemistrzów Niemiec

Jak się okazuje, jednym z zainteresowanych usługami Sagosena ma być własnie THW Kiel. Według doniesień niemieckiego dziennika, pierwsze rozmowy pomiędzy delegacją z Kilonii a władzami PSG miały się już odbyć. W drużynie Zebr dwukrotny wicemistrz świata miałby odciążyć Domagoja Duvnjaka lub też go zastąpić, jeżeli ten nie przedłuży swojej umowy. Oprócz Chorwata w składzie jest także Miha Zarabec, którego kontrakt obowiązuje do 2021 roku.

ZOBACZ WIDEO PGNiG Superliga: Martin Galia show. Świetny mecz bramkarza NMC Górnika przeciw Chrobremu

Czy Sander Sagosen powinien odejść z PSG?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (9):

    Pokaż więcej komentarzy (6)
    PRZEJDŹ NA WP.PL