Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Silvio Heinevetter Materiały prasowe / IHF / Na zdjęciu: Silvio Heinevetter

Melsungen ściągnie kolejne głośne nazwisko. Silvio Heinevetter podpisał kontrakt

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Koniec epoki Silvio Heinevettera w Fuechse Berlin. Jeden z najlepszych bramkarzy w Bundeslidze od 2020 roku będzie grał w Melsungen.

To jeden z najbardziej niespodziewanych ruchów w Bundeslidze, Silvio Heinevetter był związany z Lisami od 2009 roku i uznawano go za symbol klubu. Pomimo licznych ofert (m.in. od THW Kiel), reprezentant Niemiec pozostawał wierny Fuechse. W wieku 34 lat uznał, że czas na zmiany i przyjął propozycję MT Melsungen.

Jego kontrakt w Berlinie wygasa w 2020 roku, po tym czasie zastąpi w Melsungen Szweda Johana Sjostranda i będzie zabezpieczał bramkę razem z Czarnogórcem Nebojsą Simiciem. Heinevetter podpisał dwuletni kontrakt. 

Melsungen mozolnie buduje skład, gotowy do gry o czołowe lokaty w Bundeslidze. Z klubem związani są już reprezentanci Niemiec Tobias Reichmann, Finn Lemke i Julius Kuehn, najpóźniej w 2020 roku dołączyKai Haefner

Heinevetter to jeden z najlepszych, ale także najbardziej ekscentrycznych bramkarzy świata. Zasłynął swoimi głośnymi romansami, nie gryzł się w język i wywoływał skandale (m.in. nazwał kiedyś Macedończyków "bandą świń"). Przy tym wszystkim broni w niepowtarzalny, czasami szalony sposób.

ZOBACZ WIDEO Ogromne emocje w spotkaniu Juventusu z Milanem! Bezlitosny Piątek z golem! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Silvio Heinevetter jest lepszym bramkarzem od Andreasa Wolffa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL