WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Fąfara / Na zdjęciu: Vuko Borozan w meczu z VIVE

Transferowy zawrót głowy. Media: Vuko Borozan jednak w Veszprem!

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Kilka dni temu wydawało się, że podpisanie kontraktu z Barceloną to formalność, ale według macedońskich dziennikarzy Vuko Borozan związał się z Telekomem Veszprem.

Portal rakomet24.mk twierdzi, że zawodnik, wyrzucony z Vardaru Skopje za niesubordynację, przeszedł testy medyczne, ale nie porozumiał się z Barceloną i nie dołączy do Dumy Katalonii od sezonu 2019/20. 

Zamiast tego, Vuko Borozan miał złożyć podpis pod umowę przygotowaną przez... Telekom Veszprem i związać się z węgierską potęgą przynajmniej na jeden rok. Strony na razie wstrzymują się od komentarza. 

Veszprem potrzebuje nowego gracza, bo wiadomo, że umowy nie przedłuży Momir Ilić (CZYTAJ). Kadra zespołu jest bardzo szeroka, ale po odejściu Serba może w niej brakować typowego bombardiera (o ile na środku występuje Petar Nenadić). 

Jeden z najlepszych lewych rozgrywających ostatnich sezonów Ligi Mistrzów od dawna nalegał na odejście z Vardaru Skopje. Odmówił treningów, nie przyleciał na Final4 Ligi SEHA i kontrakt został rozwiązany.

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" (on tour): Filip Pejić pewny siebie po KSW 48. "Znokautuję każdego kolejnego rywala!"

Czy Vuko Borozan przydałby się Veszprem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (7):

    Pokaż więcej komentarzy (4)
    PRZEJDŹ NA WP.PL