Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jose Guilherme de ToledoWP SportoweFakty / Szymon Łabiński / Na zdjęciu: Jose Guilherme de Toledo

Macedońskie media: Jose Guilherme de Toledo w Vardarze!

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
To byłby wstrząs dla Orlenu Wisły Płock. Macedońskie media informują, że Vardar Skopje wykupił jednego z liderów wicemistrzów Polski, Jose Guilherme de Toledo.

Pierwsze doniesienia o ewentualnym transferze pojawiały się już w czasie bardzo udanych MŚ 2019, o czym zresztą informowaliśmy. Jose Guilherme de Toledo zdecydowanie wyróżniał się na tle Brazylijczyków, ale zaprzeczał, że prowadzi negocjacje z Vardarem Skopje. Na potwierdzenie, po kilku tygodniach przedłużył umowę z Orlenem Wisłą Płock.

Hit transferowy Pogoni!

Portal rakomet24.mk twierdzi, że sprawy przybrały nieoczekiwany bieg. Z klubem pożegnał się Rosjanin Dmitrij Kisielew i zwycięzcy Ligi Mistrzów potrzebowali konkurenta dla Dainisa Kristopansa. Wybór padł na de Toledo, Vardar miał wykupić jego kontrakt z Nafciarzami.

Dla Wisły byłaby to ogromna strata. Brazylijczyk nie tylko należał do liderów w ataku (41 bramek w Lidze Mistrzów), ale także był ważnym elementem obrony wicemistrzów Polski. 

Lider zostaje w Vardarze

W razie odejścia de Toledo, Wisła zostanie na prawym rozegraniu jedynie z Zigą Mlakarem, łączonym niedawno z powrotem do Celje. Sytuacja z mańkutami może zrobić się wkrótce nieciekawa, bo operację barku przeszedł niedawno prawoskrzydłowy Michał Daszek.

ZOBACZ WIDEO Karol Bielecki: Sport to ciągła presja i pogoń za wynikiem

Czy odejście de Toledo byłoby największą stratą Wisły przed nowym sezonem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (16):

Wszystkie komentarze (16)

Komentarze (16)

×
    Wszystkie komentarze (16)
    PRZEJDŹ NA WP.PL