WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / FOT.TEDI / Na zdjęciu: Włodzimierz Szaranowicz

Szaranowicz pochwalił Iwańskiego. "To zdanie mam w sercu już na zawsze"

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Maciej Iwański przed laty podczas telewizyjnych transmisji relacjonował sukcesy polskich szczypiornistów. Za pełen emocji komentarz dziennikarza TVP pochwalił m.in. Włodzimierz Szaranowicz.

Z okazji dnia dziennikarza sportowego na twitterowym profilu TVP Sport opublikowano krótki filmik, w którym przypomniano komentarz Macieja Iwańskiego i Piotra Dębowskiego z meczu o trzecie miejsce mistrzostw świata 2015, w którym reprezentacja Polski zmierzyła się z Hiszpanią. W ostatnich sekundach Biało-Czerwoni po trafieniu Michała Szyby doprowadzili do wyrównania 24:24. Po dogrywce Polacy wygrali 29:28.

Ekspresyjny komentarz dziennikarzy wzbudził zachwyt m.in. u Włodzimierza Szaranowicza. "Włodek Szaranowicz powiedział mi potem: "Złamaliście wtedy wszystkie reguły zawodu, ale nie szkodzi. Ludzie poczuli te emocje, uwierzyli wam i tylko to się liczy. Gratuluję". To zdanie i słowa Bohdana Tomaszewskiego z 2006 r ze spotkania redakcyjnego mam w sercu już na zawsze" - napisał na Twitterze Iwański.

Cztery lata temu na mistrzostwach świata Polacy zdobyli brązowy medal. To jeden z największych sukcesów naszych szczypiornistów w historii. Biało-Czerwoni raz byli wicemistrzami globu i trzykrotnie sięgali po brązowe krążki. W swoim dorobku nasza kadra ma też jeden brąz z igrzysk olimpijskich.

Zobacz także:
Piłka Ręczna Koszalin S.A. ukarana finansowo. Klub złoży odwołanie
Prawie gotowy plan sparingów przed ME 2020. Polacy czekają na ruch IHF

ZOBACZ WIDEO Mike Tyson wybuchł po pytaniu o Powstanie Warszawskie. "Czy wiem coś o powstaniu? Jestem niewolnikiem"


 

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL