Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rodrigo Corrales w barwach PSGWP SportoweFakty / Filip Fąfara / Rodrigo Corrales w barwach PSG

Rodrigo Corrales rozstanie się z PSG. Veszprem czeka

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Potwierdziły się wiadomości francuskiej prasy. Rodrigo Corrales w 2020 roku opuści Paris Saint-Germain i może zagrać w Veszprem. Jego następcą został Yann Genty z Chambery.

Dziennik "Le Parisien" informował, że Rodrigo Corrales rozważa dalszą przyszłość w Paris Saint-Germain HB. Klub proponował mu dwuletnią umowę, Telekom Veszprem przebijał ofertę i gwarantował czteroletni kontrakt. Nie minęło nawet kilka godzin, a mistrzowie Francji odnieśli się do plotek.

Hiszpański bramkarz, były zawodnik Orlenu Wisły Płock, rzeczywiście opuści Paryż. Na razie nie wiadomo, gdzie zagra od sezonu 2020/21, ale wiele wskazuje na to, że zastąpi w Veszprem legendarnego Arpada Sterbika i stworzy duet z Vladimirem Cuparą. 

ZOBACZ: Masłowski szuka klubu

PSG było przygotowane na taki scenariusz i związało się z Yannem Gentym. To niespodzianka, głównie ze względu na jego wiek i dotychczasową karierę. 37-latek rozegrał sezon życia w Chambery i dopiero niedawno zadebiutował we francuskiej kadrze. Z mistrzami Francji związał się na dwa lata, do 2022 roku. O miejsce w składzie będzie rywalizować z Vincentem Gerrardem. 

ZOBACZ WIDEO Karol Bielecki: Więcej w karierze przegrałem niż wygrałem [cała rozmowa]

W Paryżu szykuje się rewolucja kadrowa od 2020 roku. Kontrakty podpisali już Ferran Sole, Dainis Kristopans, Elohim Prandi i Mathieu Grebille.

ZOBACZ: Kadra juniorek zagra w Policach

Czy Rodrigo Corrales byłby dobrym następcą Arpada Sterbika w Veszprem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL