Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Nikola Karabatić (na pierwszym planie) Getty Images / Martin Rose / Na zdjęciu: Nikola Karabatić (na pierwszym planie)

Katalońskie media: gwiazdy PSG oferowane Barcelonie

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
To byłby wstrząs w europejskiej piłce ręcznej. Katalońskie radio twierdzi, że gwiazdy PSG, na czele z Nikolą Karabaticiem, mogą odejść z zespołu mistrzów Francji do Barcelony.

Brzmi niedorzecznie? Owszem, szczególnie że francuscy dziennikarze twierdzą, że to stek bzdur. Z drugiej strony katalońskie radio RAC1 jest popularną lokalną stacją o szerokim gronie odbiorców, do tej pory uznawano ją za wiarygodne źródło. Jeśli wierzyć spekulacjom, to Paris Saint-Germain HB miało zaproponować mistrzom Hiszpanii Nikolę Karabaticia i innych niewymienionych z nazwisk graczy. Odpowiedź Barcy była ponoć negatywna, przynajmniej na razie. 

ZOBACZ: Wisła miała nosa do transferu

Nawet gdyby informacje okazały się wyłącznie plotkami, to może w nich znajdować się ziarenko prawdy. Już od kilku miesięcy mówi się, że katarscy szejkowie nie zamierzają być tak hojni jak dotychczas. Świadczą o tym chociażby ostatnie bardziej ekonomiczne transfery i oddanie bez walki swoich gwiazd Uwe Gensheimera oraz Sandera Sagosena.

W Barcelonie nie trzeba nikogo przekonywać o klasie Francuza. Karabatić grał już dla Blaugrany w latach 2013-2015. Wygrał Ligę Mistrzów w 2015 roku, później PSG wyłożyło za niego ponad milion euro.

AKTUALIZACJA:

PSG zdecydowanie zaprzeczyło spekulacjom. Według francuskiego klubu, plotki mają na celu zasianie fermentu przed zbliżającym się meczem w Lidze Mistrzów (19 października). 

ZOBACZ: Znaczne osłabienie Gwardii

ZOBACZ WIDEO Mistrzostwa świata w lekkoatletyce Doha 2019: Maria Andrejczyk wprost: Jestem zażenowana

Czy wierzysz w doniesienia katalońskiego radia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

 • hbll Zgłoś
  Hipotetycznie - nawet jeśli Karabatić miałby zostać polecony Barcelonie, to miejsca dla niego zrobić musiałby Cindrić, N'Guessan albo Palmarsson, a jeśli nawet nie, to ktoś grałby
  Czytaj całość
  bardzo mało. Poza tym nie wiem jak miałaby to wytrzymać katalońska lista płac.Ale jeśli faktycznie nie dzieje się najlepiej w PSG, to na dziś chyba gorętszymi nazwiskami od Karabaticia powinni być Hansen i Remili... .

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL