Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Lars WaltherWP SportoweFakty / Sławomir Bromboszcz / Na zdjęciu: Lars Walther

PGNiG Superliga. Wielki powrót do Polski? Lars Walther był w Puławach

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Lars Walther, w przeszłości trener Orlenu Wisły Płock, był obecny podczas spotkania Azotów Puławy ze Stalą Mielec. Spekuluje się, że Duńczyk obejmie zespół od nowego sezonu.

O zmianie w Puławach mówi się od kilku miesięcy. Najpierw w roli nowego szkoleniowca widziano Tomasza Strząbałę, sam trener potwierdził nam, że KS Azoty Puławy prowadziły z nim rozmowy. Przewijało się też nazwisko Siergieja Bebeszki, byłego opiekuna Mieszkowa Brześć i reprezentacji Ukrainy. 

- Rzeczywiście, był taki temat, ale rok temu. Trener Skórski może być spokojny w tym sezonie - kilka dni temu wyjaśnił nam prezes Azotów Jerzy Witaszek.

Według naszych informacji, w Puławach gościł Lars Walther. Duńczyk pojawił się podczas ostatniego spotkania ligowego Azotów ze Stalą Mielec. Jak udało nam się ustalić, Walther miałby przejąć zespół w sezonie 2020/21, a dotychczasowy szkoleniowiec Michał Skórski pomagałby mu w roli asystenta. 

54-latek jest doskonale znany w Polsce. W 2011 roku zdobył mistrzostwo Polski z Wisłą Płock, po roku sięgnął po srebro. Odszedł w 2013 roku po serii słabych wyników w fazie grupowej Pucharu EHF. Potem prowadził m.in. Kadetten Schaffhausen, FC Porto, w 2018 roku objął duńskie Ribe-Esbjerg.

ZOBACZ: Gierak zmieni klub
ZOBACZ: Jest diagnoza w sprawie Jurkiewicza

ZOBACZ WIDEO: Miliony w błoto?! Szejkowie chyba nie wiedzieli, co robią

Czy chciałbyś/-abyś, żeby Lars Walther wrócił do Superligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL