Najnowsze Wyniki/Kalendarz
 Alex DujshebaevWP SportoweFakty / Krzysztof Betnerowicz / Na zdjęciu: Alex Dujshebaev

PGNiG Superliga. PGE VIVE Kielce z dodatkowym wsparciem sponsora

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Firma Howden Donoria będzie przez najbliższe dwa lata sponsorować szczypiornistów PGE VIVE Kielce. Informację ogłoszono przed meczem Ligi Mistrzów z THW Kiel.

Działająca od 2002 roku na polskim rynku brokerskim firma Howden Donoria dołączyła do dynamicznie rozwijającego się programu JoinBertus, stając się oficjalnym Champion Partnerem drużyny PGE VIVE Kielce.

Oznacza to silne powiązanie z zespołem oraz duży wymiar wsparcia finansowego dla mistrzów Polski. Howden Donoria jest firmą zaangażowaną w działalność społeczną, a uczestnictwo w programie JoinBertus traktuje jako wyraz uznania dla konsekwentnego budowania mocnej pozycji sportowej marki PGE VIVE Kielce w Europie.

- Z PGE VIVE Kielce mamy wiele wspólnego. Chcemy współpracować z najlepszymi, a ta drużyna taka po prostu jest. Podobnie jak my konsekwentnie budowała swoją pozycję w Polsce i za granicą. Z sezonu na sezon, korzystając z najlepszych talentów. PGE VIVE Kielce jest pionierem w Polsce w budowaniu profesjonalnego zespołu, będącego w stanie walczyć o najwyższe europejskie trofea. W budowaniu marki mamy podobną strategię. Decyzja o wparciu zespołu była więc dla nas naturalna -mówi Hubert Kowalewski, wiceprezes Howden Donoria, brokera ubezpieczeniowego.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Piękny gol i wpadka. W Ameryce Południowej nie ma nudy

Umowa partnerska podpisana została podczas oficjalnej konferencji prasowej w dniu 29 lutego 2020 r. i obowiązywać będzie przez dwa lata. Logotyp firmy Howden Donoria trafił na spodenki mistrzów Polski oraz eksponowany będzie w materiałach wideo przygotowywanych przez telewizję klubową PGE VIVE Kielce.

- Bardzo cieszy mnie fakt, że firma Howden Donoria wyraziła zainteresowanie projektem JoinBertus i dołącza do naszej społeczności. To dla mnie ważne, by byli z nami partnerzy, którzy przez lata ciężko pracowali na swoją pozycję na rynku, którzy wiedzą, ile trzeba poświęcić i z jakim zaangażowaniem oddać się projektowi, by wnieść go na najwyższy poziom. Jednocześnie chciałbym wyrazić uznanie dla prowadzonej przez firmę Howden Donoria strategii działań społecznych i cieszę się, że drużyna PGE VIVE Kielce stała się jej częścią - komentuje Bertus Servaas, prezes PGE VIVE Kielce.

ZOBACZ: Wisła zagra z potęgą
ZOBACZ: VIVE znowu zmierzy się z PSG?

Czy VIVE zdoła utrzymać obecny skład?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (33):

Wszystkie komentarze (33)

Komentarze (33)

×
    Wszystkie komentarze (33)
    PRZEJDŹ NA WP.PL