Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Casper Liljestrand (z lewej), Mikołaj Krekora (z prawej) WP SportoweFakty / Kuba Hajduk / Na zdjęciu: Casper Liljestrand (z lewej), Mikołaj Krekora (z prawej)

PGNiG Superliga. Ważne decyzje kadrowe w Kaliszu

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Stanisław Makowiejew środkowym Energi MKS-u Kalisz, a Mikołaj Krekora co najmniej przez rok pozostanie bramkarzem klubu PGNiG Superligi.

Transfer Stanisława Makowiejewa z Chrobrego Głogów czekał jedynie na potwierdzenie, od kilku tygodni było jasne, że dołączy do klubu z Kalisza. Chrobry Głogów poinformował, że były reprezentant Polski po dwóch latach odejdzie do MKS-u. Środkowy będzie rywalizował z Maciejem Pilitowskim i Kacprem Adamskim.

Zgodnie z przewidywaniami, bramkarzem MKS-u Kalisz nadal będzie Mikołaj Krekora. Wychowanek wieluńskiego MKS-u spędził w zespole ostatni sezon, gdzie był głównie zmiennikiem Łukasza Zakrety. Obaj staną także między słupkami w nowych rozgrywkach. W porównaniu do poprzedniego sezonu, w składzie zabraknie Caspera Liljestranda (przeniesie się do Grupy Azoty Tarnów).

W najbliższych dniach MKS powinien potwierdzić kolejne ruchy - pozyskanie Mateusza Kusa, Mateusza Góralskiego i Kacpra Adamskiego.

ZOBACZ: Masłowski w nowej roli
ZOBACZ: Masna odchodzi z Baia Mare

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Barcelona pokazała niesamowite nagranie. Zobacz, co wyczynia ten dzieciak!

Czy Energa MKS Kalisz wejdzie do półfinału Superligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL