Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Olga Król

Dmytro Paszycki: Skra pokazała niesamowitą siatkówkę

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Asseco Resovia Rzeszów poniosła dwie porażki z PGE Skrą Bełchatów w ciągu tygodnia: najpierw w Pucharze Polski, a następnie w starciu o ligowe punkty.

Asseco Resovia Rzeszów miała kilka dni na otrząśnięcie się po porażce w Pucharze Polski, by tym razem przed własną publicznością ugościć PGE Skrę Bełchatów. Ostatecznie, choć mecz był bardziej zacięty niż we Wrocławiu, znów górą byli podopieczni Miguela Falaski.

- Nie mogę mówić w imieniu całej drużyny co jest powodem przegranej, ale muszę zaznaczyć, że wszyscy chcieliśmy wygrać to spotkanie. Było ono dla nas bardzo ważne ze względu na punkty i walkę o finał mistrzostw Polski. W środę PGE Skra Bełchatów pokazała niesamowitą siatkówkę, szczególnie w przyjęciu i w ataku. To naprawdę przykre, że przegraliśmy dwa spotkania pod rząd z tą samą drużyną, ale nie poddajemy się - przyznał po meczu Dmytro Paszycki.

Rzeszowianie w przyszłym tygodniu będą mieć więcej czasu na treningi. Ze względu na to, że są organizatorami turnieju finałowego Ligi Mistrzów, nie muszą walczyć w play-offach. - Oczywiście, jesteśmy szczęśliwi, że będziemy mieć odrobinę więcej czasu na odpoczynek i nie będziemy rozgrywać spotkań poza granicami Polski, ale patrząc na składy obu zespołów, które walczą w Lidze Mistrzów, to nie będzie miało większego znaczenia. Zarówno PGE Skra Bełchatów, jak i Lotos Trefl Gdańsk są dobrze przygotowani, mają świetnych zawodników rezerwowych, którzy mogą wejść na boisko w każdej chwili i udźwigną ciężar gry - zakończył środkowy. 

Najbliższy mecz Resovia rozegra na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL