WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / ONICO Warszawa

W końcu znamy termin meczu ONICO Warszawa - PGE Skra Bełchatów

Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski
Sporo zawirowań było wokół terminu meczu ONICO Warszawa - PGE Skra Bełchatów. We wtorek dowiedzieliśmy się, że to spotkanie odbędzie się 28 marca o godz. 20:30 w hali Torwar.

Zamieszanie wokół meczów ONICO Warszawa i PGE Skry Bełchatów trwało niemal od początku sezonu. Gospodarzem pierwszej konfrontacji obu drużyn miał być zespół ze stolicy. Ostatecznie, zamiast 15 listopada, do spotkania doszło w dniu 9 listopada, i to w Hali Energia. Przypomnijmy, iż ubiegłoroczni srebrni medaliści PlusLigi wygrali ten pojedynek 3:0.

Do rewanżu, w ramach 24. kolejki, miało dojść 21 marca. Ten termin został jednak zmieniony na absurdalny 18 kwietnia. Absurdalny, ponieważ... 14 kwietnia zostaną rozegrane ostatnie mecze fazy zasadniczej.

We wtorek pojawiła się oficjalna informacja, że to spotkanie zostanie rozegrane 28 marca (środa) w Hali Torwar, a jego początek zaplanowano na godz. 20:30. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport.

Aktualnie PGE Skra zajmuje drugie miejsce w tabeli z 55 punktami, zaś ONICO jest na czwartej pozycji i traci cztery "oczka" - tyle samo co trzeci Trefl Gdańsk - do podopiecznych Roberto Piazzy. Wydaje się więc, że pomiędzy tymi trzema ekipami do ostatniego spotkania będzie trwała zacięta rywalizacja o pozycję wicelidera. Da ona bowiem automatyczny awans do półfinału.

ZOBACZ WIDEO "Damy z siebie wszystko" #16: Kolejne kłopoty Krychowiaka. Bluzgi z trybun

Która drużyna wygra zaległy mecz 24. kolejki PlusLigi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):