Najnowsze Wyniki/Kalendarz
reprezentacja Polski siatkarek Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentacja Polski siatkarek

Tokio 2020 turniej kwalifikacyjny. Twitter po Polska - Tajlandia: najlepiej, żeby Serbki nie przyjechały na mecz

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Polskie siatkarki pokonały Tajlandię (3:2) i pozostają w grze o awans na igrzyska olimpijskie 2020 w Tokio. Sprawdziliśmy, co o sobotnim spotkaniu Polek piszą na Twitterze.

Spotkanie Polska - Tajlandia miało dramatyczny przebieg. Zawodniczki Jacka Nawrockiego stoczyły z zespołem z Azji przeszło 2,5-godzinny bój o zwycięstwo i zafundowały sympatykom siatkówki częste skoki ciśnienia. Niech za komentarz służą wpisy na oficjalnym koncie Polskiego Związku Piłki Siatkówki oraz dziennikarza WP SportoweFakty, Krzysztofa Sędzickiego. 

"Jak mówi stara mądrość pianistów i akompaniatorów: "Niech gra to, co umi, a nie gra, czego nie umi" - pisał z kolei na Twitterze, Michał Kaczmarczyk (WP SportoweFakty).
...


Wygrana z Tajlandią nie przyszła łatwo. Reprezentacja Polski siatkarek ostateczny triumf musiała wyszarpać sobie w tie-breaku. Sobotni mecz skomentowała Edyta Kowalczyk z "Przeglądu Sportowego".

W niedzielę mecz o wszystko. O przepustkę na igrzyska olimpijskie 2020 w Tokio nasze siatkarki zagrają z aktualnym mistrzem świata, Serbią.

 

---> Tokio 2020 turniej kwalifikacyjny. Martyna Grajber z powodzeniem weszła za Magdalenę Stysiak. "Potrafimy się odnaleźć" 
---> Kontuzja Magdaleny Stysiak, na szczęście niegroźna

ZOBACZ WIDEO Memoriał Wagnera 2019. Polacy poprawili swój najsłabszy element. To zasługa też Leona

Czy Polska wywalczy awans na IO w Tokio?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL