Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz KurekNewspix / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Bartosz Kurek

Powrót Bartosza Kurka. Pojedzie na zgrupowanie kadry do Arłamowa

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
W przyszłym tygodniu rozpocznie się zgrupowanie polskiej reprezentacji siatkarzy w Arłamowie. Choć pełen skład uczestników nie jest jeszcze znany, już teraz wiadomo, że z drużyną trenował będzie Bartosz Kurek.

Bartosz Kurek w ostatnich tygodniach dochodził do siebie po kontuzji kręgosłupa. Z tego powodu opuścił kilka ważnych imprez - Ligę Narodów, Memoriał Huberta Jerzego Wagnera czy kwalifikacje olimpijskie, w których Polacy w wielkim stylu zwyciężyli.

Portal sport.pl w czwartek ogłosił, że Bartosz Kurek pojawi się na zgrupowaniu polskiej reprezentacji w Arłamowie. Rozpocznie się ono w przyszłym tygodniu, a zakończy na dwa dni przed otwarciem Mistrzostw Europy.

Na tę chwilę nie wiadomo, kto oprócz Kurka przyjedzie do Arłamowa. - Skład zaprezentowany zostanie w niedzielę - przekazał w krótkim komunikacie trener Biało-Czerwonych Vital Heynen.

Bartosz Kurek znalazł się ponadto w szerokiej, 25-osobowej kadrze Polski na październikowy Puchar Świata (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ). Tylu siatkarzy, decyzją FIVB, trenerzy będą mogli zabrać do Japonii.

Mistrzostwa Europy rozpoczną się 12 września i potrwają do 29 września. Puchar Świata z kolei odbędzie się w dniach 1-15 października.

Czytaj także:
Reprezentanci Polski rozjechali się po świecie. Wilfredo Leon urlop spędza na rybach
Martyna Grajber: Wierzę, że w Łodzi kibice będą naszym siódmym zawodnikiem

ZOBACZ WIDEO Robert Lewandowski jeszcze lepszy niż w poprzednim sezonie? "Gnabry i Coman mogą mu w tym pomóc"

Czy polscy siatkarze zdobędą medal na Mistrzostwach Europy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL