Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid KonarskiWP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Dawid Konarski

Siatkówka. Dawid Konarski chciał oddać hołd Kobemu Bryantowi. Przeszkodził koronawirus

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Dawid Konarski planował oddać cześć tragicznie zmarłemu Kobemu Bryantowi. Na przeszkodzie stanęła jednak pandemia koronawirusa.

Dawid Konarski przygotował specjalne buty, które miały być hołdem dla Kobego Bryanta. Polski siatkarz planował wystąpić w nich w play-offach PlusLigi. Niestety, we wszystkim przeszkodziła szalejąca pandemia koronawirusa. Play-offów na pewno nie będzie, bo organizatorzy rozgrywek postanowili zakończyć je przed czasem.

"Miał być hołd dla KB, pełne hale, piękny play-off i walka o medale... Niestety, dzisiaj wszyscy przegrywamy w setach 0:2 z wirusem, ale najważniejsze jest to, że wspólnie ten mecz wyciągniemy i odniesiemy zwycięstwo! RAZEM - napisał Konarski na Instagramie, publikując przy okazji obuwie wyprodukowane ku czci Bryanta.

Siatkarz Jastrzębskiego Węgla pamiętał o zaapelowaniu do kibiców. "Przed nami ciężki okres, ale jak nie my to kto? Zostajemy w domach i walczymy o lepsze jutro. Do zobaczenia na siatkarskich parkietach - podsumował swój wpis, dodając hashtagi #zostańwdomu czy #zdrowienajważniejsze.

Jastrzębski Węgiel zakończył ten sezon PlusLigi na czwartej lokacie.

Zobacz także:
- Dream Team Ligi Siatkówki Kobiet czytelników WP SportoweFakty! Zacznijmy od najlepszej rozgrywającej

- PlusLiga. Karol Kłos z szacunkiem o Mariuszu Wlazłym: Jako junior oglądałem go w telewizji

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film


na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL