Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Magdalena Stysiak WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Na zdjęciu: Magdalena Stysiak

Oficjalnie: Wiadomo, gdzie będzie grać Magdalena Stysiak w przyszłym sezonie

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Na oficjalnej stronie Savino Del Bene Scandicci poinformowano, że Magdalena Stysiak pozostaje we włoskim klubie na kolejny sezon. - Będziemy dobrym zespołem i powalczymy o coraz wyższe cele - podkreśla reprezentantka Polski.

W zespole Savino Del Bene Scandicci Magdalena Stysiak zadebiutowała w poprzednich rozgrywkach. W debiutanckim sezonie we włoskich halach Polka rozegrała ponad 80 setów, w których zdobyła ponad 250 punktów.

- Jestem bardzo zadowolona z ostatniego sezonu. To był sezon pełen satysfakcji. Jestem bardzo wdzięczna klubowi za możliwości, jakie mi dał i grę z tak wieloma doskonałymi zawodniczkami. Miałam wiele okazji do gry, co mnie wzmocniło - taką wypowiedź reprezentantki Polski przytoczono na oficjalnej stronie klubu.

Na początku kwietnia podjęto decyzję o zawieszeniu rozgrywek kobiecej Serie A ze względu na pandemię koronawirusa. Ekipa Savino Del Bene Scandicci zajęła czwarte miejsce i zagra w przyszłym sezonie w Pucharze CEV.

- Nie mogę się doczekać, aby rozpocząć następny sezon. Będziemy dobrym zespołem i powalczymy o coraz wyższe cele. Mam nadzieję, że będzie to bogaty i udany sezon - dodała 19-latka.

W zespole Savino Del Bene Scandicci w poprzednim sezonie grała też inna reprezentantka kraju, Agnieszka Kąkolewska. Jej przyszłość nie jest jednak znana - ostatnio 25-latka była łączona z powrotem do polskiej ligi.

Czytaj też:
-> Magdalena Stysiak: Karetki jeździły co 10 minut. Ten dźwięk nie pozwalał zapomnieć, co się dzieje
-> To będzie przegląd młodych kadrowiczek. Jacek Nawrocki ogłosił skład reprezentacji Polski kobiet

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Barcelona pokazała niesamowite nagranie. Zobacz, co wyczynia ten dzieciak!

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL