Najnowsze Wyniki/Kalendarz
reprezentacja Polski Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentacja Polski

Polscy siatkarze odpowiedzieli na wyzwanie skoczków. Zbudowali skocznie ze... słomek

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Siatkarze reprezentacji Polski z entuzjazmem podeszli do wyzwania rzuconego im przez skoczków narciarskich. Podopieczni Vitala Heynena popisali się dużą kreatywnością i zbudowali dwie skocznie, mając do dyspozycji słomki do napojów i taśmę klejącą.

Wyzwanie mistrzom świata w imieniu skoczków rzucił Maciej Kot. - Stwórzcie proszę nowy projekt skoczni narciarskiej, z którego wszyscy będziemy dumni i będziemy mogli pokazywać kibicom na całym świecie - powiedział. 

Przebywający na zgrupowaniu w Spale siatkarze ochoczo zabrali się do pracy, dzieląc się na dwie grupy. Do budowy skoczni użyli słomek do napojów. Podczas realizacji projektu nie zabrakło burzliwych dyskusji, ale przede wszystkim dobrego humoru. 

Siatkarze nie poprzestali tylko na budowie skoczni. Postanowili je również przetestować. 

Zobacz film:

Na koniec Bartosz Kurek w imieniu kolegów z drużyny skierował wyzwanie do kadry skoczków. - Chcielibyśmy ocenić wasze umiejętności siatkarskie. Nic nie jest tak ważne jak atak na rozgrzewce. Nie przynosi punktów, ale zawsze jest to najefektowniejsza część naszej gry. Najlepszy "gwóźdź" wbity przez każdego z was dostanie jakąś nagrodę od nas. Rzucamy wam wyzwanie - powiedział MVP mistrzostw świata z 2018 roku. 

W dniach 22-23 lipca w Zielonej Górze Polska rozegra dwa mecze towarzyskie z Niemcami.

Czytaj także:
Najlepsza z juniorek wkracza w seniorską siatkówkę. Damaske: Jestem takim szogunem, głośno wyrażam swoje emocje [WYWIAD]
Siatkówka. Maciej Muzaj ma nowego trenera. To wielokrotny reprezentant Rosji

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: pokaz siły Lindsey Vonn. "Maszyna!"

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • yes Zgłoś
  Myślałem, że siatkarze rewanżują się skoczkom za siatkonogę; Kubiak 25 czerwca 2020, 12:38: "Na pierwszym ujęciu widać jak czterech zawodników gra przed hotelem w siatkonogę, a
  Czytaj całość
  siatkę zastępuje im... pobliska ławka"

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL