Najnowsze Wyniki/Kalendarz
mecz Polska - Czechy PAP / Maciej Kulczyński / Na zdjęciu: mecz Polska - Czechy

Siatkówka. Polki zagrają kolejne sparingi. Znane są już daty spotkań

Patryk Głowacki
Patryk Głowacki
Reprezentacja Polski kobiet będzie miała przed sobą kolejne sparingi. Podopieczne Jacka Nawrockiego rozegrają mecze kontrolne ze Szwajcarią. Spotkania będzie można oglądać w telewizji.

Reprezentacja Polski kobiet prowadzona przez Jacka Nawrockiego szuka okazji do grania. Z racji pandemii koronawirusa w zasadzie wszystkie rozgrywki zostały storpedowane, dlatego kadrze pozostaje rywalizacja w sparingach.

Niedawno Polki miały okazję mierzyć się z reprezentacją Czech kobiet. Oba spotkania padły łupem "biało-czerwonych". Pierwsze z nich zakończyło się wynikiem 3:1 (umówiony czwarty set wygrała reprezentacja Czech), natomiast drugie starcie musiał rozstrzygnąć tie-break.

Jak się okazuje, przed polską kadrą stoją już kolejne zaplanowane pojedynki. Tym razem mecze z udziałem Polek zostaną rozegrane 28 i 29 lipca. Wtedy to reprezentacja podejmie Szwajcarię. Oba spotkania będą transmitowane w telewizji.

Dla Nawrockiego pojawia się kolejna okazja do przetestowania nowych zawodniczek. Na zgrupowaniu znajdują się bowiem debiutantki, które w potyczkach z dużo słabszymi Szwajcarkami otrzymają okazję do zaprezentowania umiejętności.

Czytaj także
Polscy siatkarze odpowiedzieli na wyzwanie skoczków. Zbudowali skocznie ze... słomek

Czytaj takżeLukas Kampa: Polska bardzo dużo mi dała. Jestem dumny, że to mój drugi dom [WYWIAD]

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Malwina Smarzek-Godek i jej nowe hobby

Czy Polki zdobędą medal dużej imprezy za kadencji Jacka Nawrockiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL