Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid Kubacki PAP / Grzegorz Momot / Na zdjęciu: Dawid Kubacki

Skoki. Letnie Grand Prix w Zakopanem. Konkurs indywidualny na żywo. Transmisja TV i stream online

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
W niedzielę, w ramach Letniego Grand Prix w skokach narciarskich, odbędzie się konkurs indywidualny na skoczni w Zakopanem. Transmisję TV można śledzić na antenach TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 2. Darmowy stream online na WP Pilot.

Skoki narciarskie na żywo. Letnie Grand Prix w Zakopanem. Transmisja telewizyjna z konkursu indywidualnego.
 

W niedzielę (18 sierpnia) o godzinie 13:00 rozpocznie się konkurs indywidualny w ramach Letniego Grand Prix w Zakopanem. Transmisja telewizyjna będzie dostępna na antenach TVP Sport, TVP1 oraz Eurosport 2. O komentarz w Telewizji Polskiej zadbają Przemysław Babiarz i Sebastian Szczęsny.

Darmowa transmisja online z konkursu indywidualnego w Zakopanem!

Konkurs indywidualny w Zakopanem można oglądać również na żywo w internecie. Darmowy stream online będzie dostępny na platformie WP Pilot. Można z niego korzystać również na urządzeniach mobilnych.

Darmową relację LIVE z konkursu indywidualnego portal WP SportoweFakty.

Początek konkursu indywidualnego w Zakopanem: 13:00. Transmisja w TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 2. Stream online: WP Pilot, Ipla TV, Eurosport Player, sport.tvp.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Bundesliga. Robert Lewandowski z dwoma golami na początek sezonu. Bayern poniżej oczekiwań [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Polak wygra konkurs indywidualny w Zakopanem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL