Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid Kubacki, Jakub Wolny, Kamil Stoch i Piotr Żyła Newspix / Volk/Nordpole / Na zdjęciu: Dawid Kubacki, Jakub Wolny, Kamil Stoch i Piotr Żyła

PŚ w skokach: Wisła 2019 na żywo: plan, kwalifikacje, konkurs. Darmowy stream online, transmisja TV

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
Już w sobotę PŚ w skokach w Wiśle! Najlepsi skoczkowie pojawią się na skoczni w dniach 22-24 listopada 2019. Transmisje na antenach TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Darmowy stream na sport.tvp.pl i WP Pilot.

PŚ w skokach, Wisła: Transmisja. Gdzie oglądać na żywo w TV?

Długo wyczekiwane zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle odbędą się w dniach 22-24 listopada 2019 roku. Najlepsi skoczkowie świata przyjadą rywalizować na polskim obiekcie. W piątek zostaną rozegrane kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego, a w sobotę odbędzie się konkurs drużynowy. Transmisje z wszystkich wydarzeń kibice będą mogli śledzić na telewizyjnych antenach TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1.

Skoki Wisła online. Gdzie oglądać darmowy stream w internecie?

Dobra wiadomość dla kibiców: wszystkie najważniejsze momenty podczas weekendu skoków w Wiśle będzie można śledzić w internecie i w niemal każdym przypadku będzie sposób na bezpłatne oglądanie! Strona sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport będą udostępniać online i na żywo wszystkie transmisje TVP za darmo!

ZOBACZ WIDEO: Polska - Słowenia. Piotr Zieliński widzi potencjał reprezentacji. "Stać nas na dobry wynik na Euro 2020"

Piątek: kwalifikacje do konkursu indywidualnego. Transmisja TV, darmowy stream online

Emocje w Wiśle rozpoczną się już w piątek, kiedy skoczkowie najpierw oddadzą dwa próbne skoki, a następnie wezmą udział w kwalifikacjach.

Runda kwalifikacyjna rozpocznie się się o godzinie 18:00. Będzie je można oglądać na antenach TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1. Darmowe streamy (z komentarzem TVP) na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji WP Pilot. Płatny dostęp do transmisji z komentarzem Eurosportu na platformach Eurosport Player, Player i Ipla TV.

Sobota: konkurs drużynowy w Wiśle. Darmowy stream online, transmisja

Kibice z niecierpliwością będą wyczekiwać pierwszego konkursu w Wiśle. W sobotę skoczkowie będą rywalizować drużynowo, a Polacy będą jednymi z głównych faworytów do zwycięstwa. 

Początek sobotnich zawodów o godzinie 16:00. Będzie je można oglądać na kanałach Eurosport 1, TVP 1 i TVP Sport. Darmowe streamy online (komentarz TVP) będą dostępne na stronach sport.tvp.pl oraz WP Pilot. Płatne transmisje w sieci (komentarz Eurosport) będzie można wykupić na platformach Player, Ipla TV i Eurosport Player.

Niedziela: konkurs indywidualny Wisła 2019. Gdzie oglądać darmowy stream? Gdzie oglądać w TV?

Punktem kulminacyjnym całego weekendu będzie konkurs indywidualny. Ten rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11:30. Transmisje identycznie jak w przypadku sobotnich zmagań. Transmisje TV na antenach TVP Sport, TVP 1 oraz Eurosport 1. Darmowe streamy online dostępne na sport.tvp.pl, aplikacji mobilnej TVP Sport oraz WP Pilot. Płatne transmisje na platformach Ipla TV, Eurosport Player i Player.

Plan transmisji weekendu Pucharu Świata w skokach narciarskich Wisla 22-24.11.2019:

Piątek, 22.11.:

Kwalifikacje do niedzielnego konkursu: godz. 18:00. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1. Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, Eurosport Player, Player, Ipla TV.

Sobota, 23.11.:

Konkurs drużynowy: godz. 16:00. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1. Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, Eurosport Player, Player, Ipla TV.

Niedziela, 24.11.:

Konkurs indywidualny: godz. 11:30. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1. Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, Eurosport Player, Player, Ipla TV.

Czy Polacy w sezonie 2019/2020 będą odgrywać kluczowe role w PŚ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL