Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr ŻyłaNewspix / EXPA/ JFK / Na zdjęciu: Piotr Żyła

Piotr Żyła przerwał milczenie. Skomentował trening w Wiśle

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Polscy skoczkowie, po raz pierwszy za kadencji Michala Doleżala, trenują na dużej skoczni w Wiśle. Po wtorkowych zajęciach, po długiej przerwie, wpis na Instagramie zamieścił Piotr Żyła.

Po zakończeniu sezonu 2018/2019 w Planicy wiślanin nie był zbyt aktywny na swoim profilu na Instagramie. Ku uciesze swoich fanów, Piotr Żyła przerwał milczenie. 

Od wtorku skoczkowie z polskich kadr A i B trenują na skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle. Po wtorkowych zajęciach Żyła zamieścił na Instagramie swoje zdjęcie w kombinezonie, wykonane przez Adama Małysza, z podpisem "Trenujemy". 

Z kolei w żartobliwy sposób trening w Wiśle skomentował Kamil Stoch. We wtorek Biało-Czerwoni trenowali przy wysokiej temperaturze. Z pewnością ją odczuwali, biorąc pod uwagę, że skakali w kombinezonach, które używają zimą. Zwrócił na to uwagę w swoim wpisie na Instagramie Kamil Stoch.


Zgrupowanie w Wiśle jest pierwszym za kadencji Michala Doleżala (na stanowisku pierwszego trenera głównej kadry polskich skoczków zastąpił Stefana Horngachera) na dużej skoczni. Wcześniej Biało-Czerwoni skakali na obiektach normalnych w Szczyrku i austriackim Eisenerz.

Czytaj także: Kobayashi i Kasai nie przyjadą do Polski na konkursy LGP 2019

Letnie Grand Prix 2019, które będzie dla skoczków sprawdzianem formy przed nowym zimowym sezonem, rozpocznie się 20 lipca od konkursu drużynowego w Wiśle. Dzień później na tym samym obiekcie odbędą się zmagania indywidualne.

Czytaj także: TVP1 i TVP Sport pokażą na żywo wszystkie konkursy LGP 2019

ZOBACZ WIDEO: Wkurzony Robert Kubica. Wtedy przeklina po włosku

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL