Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Grzegorz Krychowiak i Celia JaunatInstagram / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat żegnają się z Chinami. Internauci zaskoczeni zdjęciem

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Nowe zdjęcie z partnerką Celią Jaunat w swoje media społecznościowe wrzucił Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski poinformował, że kończy już wakacje w Chinach.

"Żegnajcie Chiny, jesteście niesamowite" - napisał Grzegorz Krychowiak obok zdjęcia, na którym pozuje z partnerką Celią Jaunat na tle wysokich wieżowców w Hong Kongu. Para wyruszyła w podróż po azjatyckim kontynencie ponad tydzień temu.

Nieco zaskoczeni fotografią są internauci. "Czemu ona jest od ciebie 3 razy większa?!" - zastanawia się jeden z komentujących. Kibice zwracają uwagę również na długie nogi Jaunat.

Zwiedzanie Chin Krychowiak rozpoczął od Szanghaju. Później spotkał w Pekinie Roberta Lewandowskiego i zwiedził Wielki Mur. To był ostatni z siedmiu cudów świata do zwiedzenia na liście naszego reprezentanta. 

Czytaj teżKrzysztof Piątek, Grzegorz Krychowiak, Robert Lewandowski, Łukasz Fabiański - wakacje w różnych częściach świata

Pomocnik wkrótce powinien dołączyć do innych piłkarzy Lokomotiwu Moskwa. Rosjanie rozpoczęli przygotowania do sezonu i jeszcze w czerwcu czekają ich trzy sparingi. Pierwszy oficjalny mecz już 6 lipca - o Superpuchar Rosji z Zenitem St. Petersburg. Tydzień później ruszają rozgrywki ligowe.

Czytaj teżGrzegorz Krychowiak zwiedził 7 cudów świata. Stworzył osobisty ranking

ZOBACZ WIDEO Karol Bielecki: Sport to ciągła presja i pogoń za wynikiem

Czy Grzegorz Krychowiak to aktualnie najlepszy polski defensywny pomocnik?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

  • yes Zgłoś
    "...pozuje z partnerką Celią Jaunat na tle wysokich wieżowców w Hong Kongu" - pozuje z partnerką, jak model albo policjant ;).

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL