Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Najman Newspix / JAKUB GRUCA / FOKUSMEDIA / Na zdjęciu: Marcin Najman

Fame MMA 5. Marcin Najman - Piotr Witczak. Zamieszanie po walce. Mogło dojść do bijatyki

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Szybko znalazł się kolejny chętny na walkę z Marcinem Najmanem. "El Testosteron" miał spięcie z kulturystą Piotrem Piechowiakiem i prawie doszło do rękoczynów po gali Fame MMA 5.

Za nami gala Fame MMA 5, na której w walce wieczoru zadebiutował Marcin Najman. Nie było niespodzianki, bo były profesjonalny pięściarz wygrał przed czasem z Piotrem "Bonusem BGC" Witczakiem. Więcej emocji było już po ich pojedynku.

Fame MMA 5. Wyniki gali. Marcin Najman, bracia Malczyńscy i "Lord Kruszwil" wielkimi wygranymi >>

W ringu pojawił się Piotr Piechowiak (na poniższym zdjęciu pierwszy od lewej) wraz z kompanami. Kulturysta wyzwał na pojedynek "El Testosterona". Najman odpowiedział w prowokacyjny sposób.

- Nie mogę po takiej dyskusji nie przyjąć tego wyzwania. Biorę tę walkę, ale osobiście myślałem, że ZOO zamykają w Trójmieście o 18:00. Ale oczywiście tę walkę przyjmuję, pomimo tego, że jeden czy drugi osioł wyszedł na wolność. Wszystkiego dobrego - rzucił były pięściarz.

To rozwścieczyło Piechowiaka. "Bestia" od razu chciał wszystko wyjaśnić w ringu i rzucił się z pięściami. Musieli interweniować ochroniarze, którzy zapobiegli nieplanowanej bijatyce.

Fame MMA 5. Marcin Malczyński - Marek "AdBuster" Hoffman. Drugi z braci mistrzem organizacji! >>

Wygląda na to, że w ten sposób poznaliśmy kolejnego rywala Najmana w organizacji Fame MMA. Kim jest Piotr Piechowiak? To zawodowy kulturysta, który w dorobku ma m.in. mistrzostwo Polski i mistrzostwo Europy w parach. Nigdy jednak nie walczył w MMA.


FAME MMA 5: Kamil Hassan brutalnie znokautował Olega Riaszeńczewa! (WYWIAD PO WALCE)

Czy Najman wygra z Piechowiakiem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (14):

 • Komentator198 Zgłoś
  każdy kto to ogląda jest dla mnie jeszcze bardziej żałosny niż te zdeformowane klauny, które biorą w tym udział. Każdy, kto to ogląda to degenerat. Wszedłem tutaj tylko po to żeby
  Czytaj całość
  to napisać ułomy intelektualne, nigdy nie widziałem tego szajsu i nigdy nie zobaczę. Portale walk, które opisują ten cyrk, to dno dna i życzę im upadku.
  • K.och.anowski Zgłoś
   Kulturystyka, to już nie jest sport, tylko prochy, prochy i prochy. Wieeelka hipokryzja i ściema :)
   • anunaki Zgłoś
    Po rozerwaniu koszulki przez tego ,,kulturyste'' dało się zauważyć Palumboizm czyli wydęty brzuch spowodowany powiększonymi narządami wewnętrznymi wynikającymi z długoletniego
    Czytaj całość
    zażywania dopingu, dlaczego tacy ludzie są brani do sportu??? może FAMEMMA się nad tym zastanowi? chociaż chyba kasa ważniejsza :)
    Wszystkie komentarze (14)

    Komentarze (14)

    ×
     Wszystkie komentarze (14)
     PRZEJDŹ NA WP.PL