Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ring girl podczas gali FAME MMA WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Ring girl podczas gali FAME MMA

Fame MMA UK. Wojciech Gola rozbity przez Joela "JMX-a" Morrisa. Polak dotrwał do drugiej rundy

Igor Kubiak
Igor Kubiak
W drugiej rundzie Joel "JMX" Morris trafił sierpowym Wojciecha Golę i w parterze zakończył pojedynek. Współwłaściciel Fame MMA przygodę z walkami na swojej gali zaczął od porażki.

Polska federacja postanowiła wyjść poza granice kraju. W sobotni wieczór zorganizowano pierwszą galę Fame MMA UK, która odbyła się w Wielkiej Brytanii. Początkowo mieli na niej wystąpić jedynie miejscowi youtuberzy, celebryci i influencerzy. Przez wycofanie się kilku zawodników na karcie walk pojawili się jednak Polacy.

Jednego z początkujących wojowników postanowił zastąpić sam współwłaściciel FAME MMA - Wojciech Gola. Dla byłego uczestnika reality show "Warsaw Shore" był to debiut we własnej organizacji - wcześniej na innej gali zdołał pokonać Piotra "Bonusa BGC" Witczaka.

W arenie w Newcastle upon Tyne Gola zmierzył się z wyraźnie wyższym Joelem "JMX" Morrisem, który do pojedynku przystępował z dwoma zwycięstwami w boksie amatorskim. Polak rozpoczął bardzo agresywnie od kilku mocnych kopnięć, przez które na jego piszczelu pojawiła się krew. Po minucie "JMX" złapał Golę przy siatce i kolanami obijał jego korpus. W samej końcówce Anglik obalił i dosiadł 31-latka, ale nie zdołał zakończyć pojedynku

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: 33 lata, a ciało nastoletniej modelki. Pochodzi z Polski

W drugiej rundzie Gola przyjął solidne kopnięcie na krocze i potrzebował chwili na dojście do siebie. Po przerwie, w drugiej minucie starcia, Brytyjczyk trafił Polaka sierpowym, rozpoczął gradobicie w parterze i sędzia musiał przerwać pojedynek.

Wcześniej na gali w Wielkiej Brytanii doszło do starcia dwóch Polaków - Adrian "Polak" Polański pokonał Dawida Malczyńskiego (więcej TUTAJ).

Czytaj teżFame MMA. Marcin Najman kpi z Piotra Świerczewskiego. "Chłopek roztropek na jednego liścia"

Czy Wojciech Gola wygra kolejny pojedynek na gali Fame MMA w Polsce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL