Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Takahashi Yoichi, autor znanego na całym świecie serialu animowanego Kapitan TsubasaGetty Images / K. Y. Cheng/South China Morning Post / Na zdjęciu: Takahashi Yoichi, autor znanego na całym świecie serialu animowanego Kapitan Tsubasa

"Kapitan Tsubasa" wraca na ekrany. TVP Sport zaprezentowało nową ramówkę

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Brak wydarzeń sportowych spowodowany zagrożeniem koronawirusem sprawił, że TVP Sport zmieniło swoją ramówkę. Obejrzeć będzie można m.in. kultowy serial animowany z lat 80. XX wieku "Kapitan Tsubasa".

Z powodu zagrożenia koronawirusem zawieszono bądź odwołano niemal wszystkie wydarzenia sportowe. We wtorek podjęta została decyzja o przesunięciu Euro 2020 na przyszły rok.

Stacje telewizyjne dokonują zmiany swoich ramówek, aby wypełnić czas antenowy. Na taki krok zdecydowało się m.in. TVP Sport. Dyrektor Marek Szkolnikowski poinformował na Twitterze, że na ekrany powróci m.in. słynny "Kapitan Tsubasa".

Serial był kilkukrotnie emitowany w polskiej telewizji. Opowiada historię młodego piłkarza Tsubasy Ozory, który dołączył do zespołu Nankatsu. Łącznie zrealizowano ponad sto odcinków, które są chętnie oglądane do dziś.

Pierwsze odcinki będzie można zobaczyć już w czwartek, 19 marca od godz. 8.00 do 10.00. Ponadto zapowiedziano, że codziennie emitowany ma być program Retro TVP Sport. Głosowanie na wydarzenie, które pokaże TVP Sport odbywać się będzie za pośrednictwem Twittera.

Czytaj także:
Euro 2020 przesunięte na 2021 rok!
- UEFA przeorganizowała terminarz sezonów 2019/2020 i 2020/2021

ZOBACZ WIDEO Koronawirus. Gwiazdy piłki nożnej apelują do kibiców! "Jestem ujęty odpowiedzialnością piłkarzy"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy zamierzasz oglądać "Kapitana Tsubasę"?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

 • PawelGawor Zgłoś
  Chciałbym przedstawić Wam projekt, dzięki któremu odmienisz swoje życie. Wszystko zaczyna się na stronie >> DUZAKASA.ONLINE << Zastanawiasz się jak działa ten projekt?
  Czytaj całość
  Inwestujemy na sprawdzonej platformie tradingowej, każdy kto się zapisze dostaje przydzielonego dla siebie opiekuna, który pomaga przez cały czas w decyzjach inwestycyjnych. Dostajesz dokładne instrukcje na jakich parach i jak zagra, ryzyko strat jest znikome. Nic prostszego. Mój wynik przy inwestycji 250$ wyniósł ponad 6000zł w przeciągu niecałych 30 dni!
  • Lucy_Fair Zgłoś
   Mogli by to puścić w Internecie w VOD na swojej stronie, bo chętnie bym zobaczył, a w tym czasie będę w pracy.
   • yes Zgłoś
    TVP dostaje DWA MILIARDY.
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL