Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin El Testosteron NajmanMateriały prasowe / FAME MMA / Na zdjęciu: Marcin El Testosteron Najman

Fame MMA 6. Marcin Najman - Piotr "Bestia" Piechowiak. Kolejna szybka porażka "El Testosterona"

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Piotr Piechowiak (1-0) kolejnym kulturystą, który rozbił Marcina Najmana (2-5). "Bestia" powtórzył wyczyn Roberta Burneiki i po uderzeniach pokonał "El Testosterona". Wystarczyło zaledwie kilkadziesiąt sekund!

O walce Marcina Najmana z Piotrem Piechowiakiem wiadomo od października ubiegłego roku. Po wygranej "El Testosterona" z Piotrem Witczakiem na Fame MMA 5, "Bestia" wyzwał na pojedynek zawodnika z Częstochowy. 41-latek bez zastanowienia przystał na propozycję kulturysty.

Pojedynek rozpoczął się od ataku Piechowiaka. Kulturysta szybko zaatakował byłego pięściarza, a ten musiał się bronić. "Bestia" dążył do parteru, więc "El Testosteron" chronił się w jakikolwiek sposób. Nielegalny, bo częstochowianin przytrzymał się siatki oktagonu. Sędzia musiał go upomnieć i ukarać, odjęto mu punkt na kartach. 

Chwilę później kulturysta ponownie ruszył do ataku. Po potężnym lewym były pięściarz padł na deski. Tam kilkoma ciosami dokończył konfrontację. Walka nie była zbyt długa - potrwała tylko kilkadziesiąt sekund.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): Toledo brutalnie znokautowany, popis Ormanowa na ACA

- Silny chłopak, nie udało mi się go zastopować. Będę się z wami żegnał w sporcie, a Piotrkowi życzę wszystkiego najlepszego - zapowiedział Najman po walce.

Przypomnijmy, że historia organizacji gali Fame MMA 6 na stałe zapisze się w kartach nie tylko polskich, ale i światowych sportów walki. Dosłownie do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy wydarzenie się odbędzie.

Pandemia koronawirusa nie zatrzymała jednak organizatorów, którzy przenieśli imprezę do studia telewizyjnego w nieogłoszonym miejscu. Lokalizacja zmieniana była kilkukrotnie, ale wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik, pomimo licznych problemów i sprzeciwów z różnych stron.

Procedury bezpieczeństwa zostały jednak zachowane. Cała obsługa, w tym nawet sędzia ringowy i ring girls, są w rękawiczkach i maskach. Dokonano również testów na obecność koronawirusa.

W walce wieczoru gali zmierzą się Marta "Linkimaster" Linkiewicz i Klaudia "Zusje" Smogulecka. Relację z wydarzenia przeprowadza portal WP SportoweFakty.

Zobacz także:
-> Fame MMA 6. Śledź relację "na żywo"!
-> Fame MMA 6. Ta ceremonia ważenia przejdzie do historii. Procedury zachowane (wideo)

Czy Marcin Najman powinien zakończyć karierę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (37):

 • Grzegorz Jaworski Zgłoś
  widzę że już sprzedali ciekawe ile posiedzą organizatorz bo słyszałem że jednak to były umowy o dzieło + zgromadzenie publiczne w alwerni
  • OSKAR_B Zgłoś
   Najman przegrywający w ,,stójce" z panem co trenuję sporty walki amatorsko i ma lat 39 to co byłoby jakby dać szansę Świerczewskiemu? Były piłkarz ważący maksymalnie 90
   Czytaj całość
   kilogramów i mający prawie 50 lat mógłby zrobić to samo może i szybciej z człowiekiem co jako bokser walczył o Mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej zawodowców, o czym to świadczy? Chyba tylko o świetnym PR Najmana, że dostał taką walkę w przeszłości i 20 innych pojedynków. W boksie ciężko cokolwiek osiągnąć bez zaufania odpowiednich ludzi, a tu część sam sobie zorganizował, część dostał, walcząc na galach Wasilewskiego między innymi, co świadczy tylko, że jest to człowiek co sprzedałby nawet ,,piasek z pustyni Beduinom". Jego ,,kariery" nic nie zakończy, bo nagle znajdzie się pan Czesiek co zrobi galę pod Pałacem Kultury i Nauki, wymyśli sobie walkę Najman z aktorem Roznerskim, co grał już boksera w pewnym dość słabym filmie, zrobią 2 duże konferencje, gdzie będą się obrażać i będzie walka, która wiadomo jak się zakończy, bo ,,rywal był za silny", ,,za szybki", albo ,,bark spuchł nagle prze walką", ale wypłata dobra będzie i następnym trafi się ktoś inny i tak pewnie co najmniej kilka lat kariera będzie trwać i trwać.
   • Marcin Migdałek Zgłoś
    Z Najmanem to nawet ja bym wygrał
    Wszystkie komentarze (37)

    Komentarze (37)

    ×
     Wszystkie komentarze (37)
     PRZEJDŹ NA WP.PL