Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dominika CibulkovaInstagram / Na zdjęciu: Dominika Cibulkova

Odważne zdjęcie ciążowe Dominiki Cibulkovej. Hejterzy ruszyli do ataku

MD
Dominika Cibulkova wrzuciła na Instagrama odważne zdjęcie ciążowe, co rozpętało burzę wśród internautów. Komentującym nie podoba się to, w jakim ubraniu pozuje słowacka gwiazda tenisa.

Dominika Cibulkova przekazała za pośrednictwem Instagrama, żę wzięła udział w sesji ciążowej dla magazynu "Grade". Do wpisu załączyła jedno ze zdjęć. Pozuje na nim w przezroczystej siateczkowej sukience, pod którą ma jedynie majtki. Ponadto Cibulkova założyła skórzaną marynarkę, która okrywa jej piersi. 

Gwiazda słowackiego tenisa postanowiła zablokować możliwość komentowania zdjęcia. Wobec tego hejterzy przenieśli się na Facebooka i tam wylali na nią wiadro pomyj. Internauci nie kryli swojego zniesmaczenia. Twierdzili, że powinna zachować takie zdjęcia dla siebie i swojego męża, bo tak intymnych fotografii nie należy publikować. 

Niektóre panie stanęły w obronie Dominiki, a jeszcze inne adresowały w jej kierunku zdecydowanie bardziej nieprzychylne komentarze. Podsumowując, powstało spore zamieszanie, które na pewno nie jest dla Cibulkovej niczym przyjemnym.

Czytaj także:
- Organizatorzy Australian Open 2021 rozważają turniej bez publiczności
Rozgrywki zawieszone. Stefanos Tsitsipas opowiedział, jak wygląda teraz funkcjonowanie tenisistów

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Małachowski opowiedział o treningach w kwarantannie. "Nie ma odpuszczania. Chcę się przygotować do IO"

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL