Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Martyna GrajberWP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Martyna Grajber

Koronawrius pokrzyżuje plany reprezentantów Polski? Możliwa zmiana daty ślubu

BB
Nie tylko wydarzenia ze świata sportu stają pod znakiem zapytania z powodu szalejącej pandemii koronawirusa. Niewykluczone, że zmuszona do przełożenia daty ślubu będzie siatkarska para - Martyna Grajber i Jan Nowakowski.

- Planowaliśmy ślub i wesele w lipcu, ale zastanawiamy się nad zmianą terminu. Chcemy, żeby ten szczególny dzień w naszym życiu odbył się w spokojniejszej, a przede wszystkim bezpiecznej atmosferze. Wiele rzeczy mieliśmy już dogranych: miejsce, listę gości, zespół muzyczny, fotografa i sprawy ślubu kościelnego. Nie zgłosiliśmy się jeszcze do urzędu stanu cywilnego, co ułatwi nam ewentualne przesunięcie uroczystości - powiedziała Martyna Grajber w rozmowie z "Super Expressem".

Jak zdradza zawodniczka, zakochani poznali się 10 lat temu na studniówce SMS Spały, gdzie trenował Nowakowski. - Przyszliśmy na bal z innymi partnerami, ale wtedy coś zaiskrzyło między nami i tak to się zaczęło - wyjawiła. 

Martyna Grajber na co dzień reprezentuje barwy Chemika Police. Jan Nowakowski gra natomiast aktualnie w GKS Katowice

25-letnia przyjmująca zdradziła także, jak oboje spędzają czas w czasie pandemii. - Ćwiczymy zgodnie z zaleceniem trenerów, rywalizujemy w różnego rodzaju grach, a Janek też uczy mnie... gotować - powiedziała.

Czytaj także:
Transfery. Malwina Smarzek-Godek zmienia klub. Zagra w jednej z najlepszych włoskich ekip
Siatkówka. Katarzyna Zaroślińska-Król: Powoli zaczyna mi doskwierać ta sytuacja

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: druga miłość Garetha Bale'a

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL