Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anna Lewandowska Instagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska

Szczęśliwa mama. Mała Laura zaskoczyła Annę Lewandowską

ŁW
Anna Lewandowska i jej mąż Robert Lewandowski wychowują dwie córki. Młodsza z nich - Laura - zaskoczyła mamę. "Śpi już całe noce" - napisała w mediach społecznościowych żona napastnika Bayernu Monachium.

6 maja Anna Lewandowska urodziła drugą córkę. Mała Laura niedawno skończyła trzy miesiące, a już zaskakuje swoją mamę. Wcześniej Robert Lewandowski mówił, że młodsza córka jest zupełnie inna pod względem charakteru niż trzyletnia Klara. 

"Jak cudnie przespać noc. Kto by pomyślał, że to starsze dziecko wstaje wcześniej, a Laurka... śpi już całe noce... i to od kilku tygodni!" - napisała na Instagramie wypoczęta Anna Lewandowska. Do tego dodała hashtag "szczęśliwa mama".

Lewandowska czas spędza głównie na zajmowaniu się córkami, ale skupia się także nad powrotem do formy. Regularnie ćwiczy, by zrzucić kilka zbędnych kilogramów i centymetrów. W sieci prezentuje swoje treningi, a dołączyć do niej może każdy.

Przed Lewandowskimi teraz ważne tygodnie. Robert Lewandowski wraz z Bayernem Monachium walczy o triumf w Lidze Mistrzów. W piątek odbędzie się ćwierćfinałowy mecz przeciwko FC Barcelona. Jego początek wyznaczono na godzinę 21:00.


Czytaj także:
Liga Mistrzów. Bawarski walec wjeżdża do Lizbony. Bayern Monachium faworytem Champions League
Liga Mistrzów. FC Barcelona - Bayern. Były szef Barcelony kpi z rywali. "Wątpię, czy będziemy pamiętać ich nazwiska"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Natalia Maliszewska zaręczyła się na Majorce

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL