Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Plakat eliminacji do zawodów Arnold Strongman Amateur World Series OHIO 2021, które odbędą się w BiałymstokuMateriały prasowe / Plakat eliminacji do zawodów Arnold Strongman Amateur World Series OHIO 2021, które odbędą się w Białymstoku

Na Arnold Classic w Ohio przez Białystok i Świebodzin

 Redakcja
Redakcja
Prezes polskiej federacji Harlem Strongman Piotr Kwiatkowski podpisał umowę pomiędzy Federacją Harlem Piotr Kwiatkowski a Strongman Corporation Dione Masters na organizację eliminacji do zawodów Arnold Strongman Amateur World Series OHIO 2021.

Dzięki umowie polscy zawodnicy kategorii Open oraz u105 poprzez start w federacji Harlem będą mogli zakwalifikować się bezpośrednio z Białegostoku (kat. Open) i Świebodzina (kat. 105 kg) do najbardziej prestiżowych zawodów Strongman na świecie.

Kwalifikację do startu w Ohio otrzyma pierwsza trójka zawodników z czego pierwsze miejsce otrzymuje przelot, hotel i kwotę niezbędną na wpisowe na start na Arnold Classic. Pozostali zawodnicy otrzymają medale, odżywki z Firmy Real Pharm oraz inne nagrody rzeczowe.

Zawody u105 odbędą się 29 maja 2020 r. w Świebodzinie. Sędzią będzie prezes federacji Harlem Strongman Piotr Kwiatkowski, a gościem specjalnym tych zawodów vice Mistrz Świata WSM i Ambasador Harlem Strongman Mateusz Kieliszkowski.

Z kolei zawody kat. open odbędą się 6 czerwca 2020 r. w Białymstoku i transmitować je będzie telewizja TVP Sport. Sędziami tej imprezy będą Mistrz Świata Strongman Krzysztof Radzikowski, Mistrz Europy Strongman u105 Marek Czajkowski oraz Dion Masters - Strongman Corporation USA.

Autor: Siwek Przemysław

ZOBACZ WIDEO: FEN 27. Spora niespodzianka w walce Lubońska - Dourthe! "Od miesiąca nie mogę się wyleczyć"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL