Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rafael Nadal i Maria Francisca Perello na gali charytatywnej w Barcelonie w 2011 roku Getty Images / Miquel Benitez / Na zdjęciu: Rafael Nadal i Maria Francisca Perello na gali charytatywnej w Barcelonie w 2011 roku

Będzie ślub na Majorce. Rafael Nadal w końcu się zaręczył

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Jesienią 2019 roku ważne zmiany zajdą w życiu prywatnym Rafaela Nadala. Hiszpan i jego wieloletnia partnerka Maria Francisca Perello powiedzą sobie sakramentalne "tak".

Radosną nowinę ogłosiło w środę czasopismo "Hola!". Według doniesień dziennikarzy Rafael Nadal i Maria Francisca Perello zaręczyli się już w maju zeszłego roku podczas turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Rzymie. Ponieważ 17-krotny mistrz wielkoszlemowy bardzo dba o swoją prywatność, wydarzenie to zostało ujawnione dopiero po kilku miesiącach.

Teraz już wiadomo, że Rafa i "Xisca" wezmą ślub jesienią 2019 roku na Majorce. Będzie to zwieńczenie ich 14-letniego związku. Tenisista od urodzenia jest związany z Manacor, gdzie mieści się jego dom oraz akademia. Mieszkańcom wyspy pomagał m.in. podczas zeszłorocznej powodzi.

Zobacz także: Dajana Jastremska jednak zagra w Zielonej Górze. Porozumiała się z krajową federacją

Nadal jest jedynym zawodnikiem spośród tzw. Wielkiej Czwórki, który nie ma jeszcze żony czy dzieci. Potomstwa doczekali się już Roger Federer, Novak Djoković i Andy Murray. W niedzielę Hiszpan grał z Serbem w finale wielkoszlemowego Australian Open 2019, ale przegrał w trzech setach.

ZOBACZ WIDEO Stadion Milanu od środka. "Wyjście tunelem na murawę powoduje nagły wzrost adrenaliny!"

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL