WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Justin Setterfield / Na zdjęciu: Roger Federer

ATP Indian Wells: Program i wyniki

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Hubert Hurkacz zadebiutuje w głównej drabince zawodów BNP Paribas Open rozgrywanych na kortach twardych w Indian Wells. Największymi gwiazdami są Novak Djoković, Rafael Nadal i Roger Federer. Tytułu nie obroni kontuzjowany Juan Martin del Potro.

BNP Paribas Open, Indian Wells (USA)
ATP World Tour Masters 1000, kort twardy, pula nagród 8,359 mln dolarów

finał:

niedziela, 17 marca

Dominic Thiem (Austria, 7) - Roger Federer (Szwajcaria, 4) 3:6, 6:3, 7:5

półfinał:

sobota, 16 marca

Dominic Thiem (Austria, 7) - Milos Raonić (Kanada, 13) 7:6(3), 6:7(3), 6:4
Roger Federer (Szwajcaria, 4) - Rafael Nadal (Hiszpania, 2) walkower

ćwierćfinał:

piątek, 15 marca

Roger Federer (Szwajcaria, 4) - Hubert Hurkacz (Polska) 6:4, 6:4
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Karen Chaczanow (Rosja, 12) 7:6(2), 7:6(2)

czwartek, 14 marca

Dominic Thiem (Austria, 7) - Gael Monfils (Francja, 18) walkower
Milos Raonić (Kanada, 13) - Miomir Kecmanović (Serbia, LL) 6:3, 6:4

IV runda (1/8 finału):

środa, 13 marca

Gael Monfils (Francja, 18) - Philipp Kohlschreiber (Niemcy) 6:0, 6:2
Dominic Thiem (Austria, 7) - Ivo Karlović (Chorwacja) 6:3, 6:4
Milos Raonić (Kanada, 13) - Jan-Lennard Struff (Niemcy) 6:4, 6:3
Miomir Kecmanović (Serbia, LL) - Yoshihito Nishioka (Japonia) 6:4 i krecz
Hubert Hurkacz (Polska) - Denis Shapovalov (Kanada, 24) 7:6(3), 2:6, 6:3
Roger Federer (Szwajcaria, 4) - Kyle Edmund (Wielka Brytania, 22) 6:1, 6:4
Karen Chaczanow (Rosja, 12) - John Isner (USA, 8) 6:4, 7:6(1)
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Filip Krajinović (Serbia, Q) 6:3, 6:4

III runda (1/16 finału):

wtorek, 12 marca

Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Novak Djoković (Serbia, 1) 6:4, 6:4
Hubert Hurkacz (Polska) - Kei Nishikori (Japonia, 6) 4:6, 6:4, 6:3
Denis Shapovalov (Kanada, 24) - Marin Cilić (Chorwacja, 10) 6:4, 6:2
Kyle Edmund (Wielka Brytania, 22) - Radu Albot (Mołdawia, Q) 6:3, 6:3
Roger Federer (Szwajcaria, 4) - Stan Wawrinka (Szwajcaria) 6:3, 6:4
John Isner (USA, 8) - Guido Pella (Argentyna, 32) 6:3, 6:4
Karen Chaczanow (Rosja, 12) - Andriej Rublow (Rosja, LL) 7:5, 6:3
Filip Krajinović (Serbia, Q) - Danił Miedwiediew (Rosja, 14) 6:3, 6:2
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Diego Schwartzman (Argentyna, 25) 6:3, 6:1

poniedziałek, 11 marca

Gael Monfils (Francja, 18) - Albert Ramos (Hiszpania) 6:0, 6:3
Ivo Karlović (Chorwacja) - Prajnesh Gunneswaran (Indie, Q) 6:3, 7:6(3)
Dominic Thiem (Austria, 7) - Gilles Simon (Francja, 27) 6:3, 6:1
Jan-Lennard Struff (Niemcy) - Alexander Zverev (Niemcy, 3) 6:3, 6:1
Milos Raonić (Kanada, 13) - Marcos Giron (USA, Q) 4:6, 6:4, 6:4
Yoshihito Nishioka (Japonia) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, WC) 6:7(2), 6:4, 7:6(5)
Miomir Kecmanović (Serbia, LL) - Laslo Djere (Serbia, 30/WC) 6:2, 7:6(3)

II runda (1/32 finału):

niedziela, 10 marca

Kei Nishikori (Japonia, 6) - Adrian Mannarino (Francja) 6:4, 4:6, 7:6(4)
Hubert Hurkacz (Polska) - Lucas Pouille (Francja, 28) 6:2, 3:6, 6:4
Denis Shapovalov (Kanada, 24) - Steve Johnson (USA) 6:3, 6:4
Marin Cilić (Chorwacja, 10) - Dusan Lajović (Serbia) 6:3, 6:4
Radu Albot (Mołdawia, Q) - Fabio Fognini (Włochy, 16) 6:0, 7:6(4)
Kyle Edmund (Wielka Brytania, 22) - Nicolas Jarry (Chile) 6:2, 6:0
Stan Wawrinka (Szwajcaria) - Marton Fucsovics (Węgry, 29) 6:4, 6:7(5), 7:5
Roger Federer (Szwajcaria, 4) - Peter Gojowczyk (Niemcy) 6:1, 7:5
John Isner (USA, 8) - Alexei Popyrin (Australia, Q) 6:0, 6:2
Guido Pella (Argentyna, 32) - Alex Bolt (Australia, Q) 7:6(5), 2:6, 6:3
Andriej Rublow (Rosja, LL) - Robin Haase (Holandia) 6:3, 3:6, 6:3
Karen Chaczanow (Rosja, 12) - Feliciano Lopez (Hiszpania) 6:3, 1:6, 6:4
Danił Miedwiediew (Rosja, 14) - Mackenzie McDonald (USA) 7:5, 6:0
Filip Krajinović (Serbia, Q) - David Goffin (Belgia, 20) 6:3, 6:3
Diego Schwartzman (Argentyna, 25) - Roberto Carballes (Hiszpania) 6:3, 6:1
Rafael Nadal (Hiszpania, 2) - Jared Donaldson (USA, WC) 6:1, 6:1

Zobacz także: Agnieszka Radwańska w Krakowie pożegna się z kibicami

sobota, 9 marca

Novak Djoković (Serbia, 1) - Bjorn Fratangelo (USA, Q) 7:6(5), 6:2
Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Nick Kyrgios (Australia, 31) 6:4, 6:4
Gael Monfils (Francja, 18) - Leonardo Mayer (Argentyna) 6:4, 3:6, 6:3
Albert Ramos (Hiszpania) - Marco Cecchinato (Włochy, 15) 6:4, 6:2
Ivo Karlović (Chorwacja) - Borna Corić (Chorwacja, 11) 6:4, 7:6(2)
Prajnesh Gunneswaran (Indie, Q) - Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 17) 6:4, 6:7(6), 7:6(4)
Gilles Simon (Francja, 27) - Malek Jaziri (Tunezja) 6:3, 6:7(6), 6:4
Dominic Thiem (Austria, 7) - Jordan Thompson (Australia) 6:4, 7:5
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Martin Klizan (Słowacja) 6:3, 2:0 i krecz
Jan-Lennard Struff (Niemcy) - Ricardas Berankis (Litwa, LL) 3:6, 6:3, 6:2
Marcos Giron (USA, Q) - Alex de Minaur (Australia, 23) 1:6, 6:4, 6:2
Milos Raonić (Kanada, 13) - Sam Querrey (USA) 7:6(1), 6:4
Felix Auger-Aliassime (Kanada, WC) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 9) 6:4, 6:2
Yoshihito Nishioka (Japonia) - Roberto Bautista (Hiszpania, 21) 7:6(3), 6:4
Laslo Djere (Serbia, 30/WC) - Guido Andreozzi (Argentyna) 6:3, 6:4
Miomir Kecmanović (Serbia, LL) - Maximilian Marterer (Niemcy) 6:3, 6:2

Zobacz także: zwycięski debiut Huberta Hurkacza na kalifornijskiej pustyni

I runda:

piątek, 8 marca

Adrian Mannarino (Francja) - Tennys Sandgren (USA) 6:2, 6:7(5), 6:1
Hubert Hurkacz (Polska) - Donald Young (USA, WC) 6:3, 6:3
Steve Johnson (USA) - Taylor Fritz (USA) 6:3, 6:3
Dusan Lajović (Serbia) - Taro Daniel (Japonia) 7:6(6), 6:4
Radu Albot (Mołdawia, Q) - Marius Copil (Rumunia) 6:2, 6:2
Nicolas Jarry (Chile) - Frances Tiafoe (USA) 6:4, 4:6, 7:5
Stan Wawrinka (Szwajcaria) - Daniel Evans (Wielka Brytania, Q) 6:7(4), 6:3, 6:3
Peter Gojowczyk (Niemcy) - Andreas Seppi (Włochy) 7:5, 6:4
Alexei Popyrin (Australia, Q) - Jaume Munar (Hiszpania) 7:6(7), 6:3
Alex Bolt (Australia, Q) - Ernests Gulbis (Łotwa) 6:3, 5:7, 6:2
Robin Haase (Holandia) - Denis Istomin (Uzbekistan, Q) 7:6(2), 6:1
Feliciano Lopez (Hiszpania) - Tomas Berdych (Czechy) 7:6(3), 7:6(2)
Mackenzie McDonald (USA) - Joao Sousa (Portugalia) 6:4, 3:6, 6:3
Filip Krajinović (Serbia, Q) - Michaił Kukuszkin (Kazachstan) 6:3, 6:4
Roberto Carballes (Hiszpania) - Ryan Harrison (USA) 6:3, 7:5
Jared Donaldson (USA, WC) - Tatsuma Ito (Japonia, Q) 6:3, 7:5

czwartek, 7 marca

Bjorn Fratangelo (USA, Q) - Elias Ymer (Szwecja, Q) 4:6, 6:2, 6:2
Philipp Kohlschreiber (Niemcy) - Pierre-Hugues Herbert (Francja) 6:4, 6:0
Leonardo Mayer (Argentyna) - Reilly Opelka (USA, WC) 7:6(6), 6:2
Albert Ramos (Hiszpania) - Damir Dzumhur (Bośnia i Hercegowina) 6:1, 6:2
Ivo Karlović (Chorwacja) - Matthew Ebden (Australia) 7:6(3), 7:6(3)
Prajnesh Gunneswaran (Indie, Q) - Benoit Paire (Francja) 7:6(5), 6:4
Malek Jaziri (Tunezja) - Bradley Klahn (USA) 6:4, 6:2
Jordan Thompson (Australia) - Federico Delbonis (Argentyna) 6:4, 6:7(6), 7:6(5)
Martin Klizan (Słowacja) - Mischa Zverev (Niemcy) 6:1, 6:4
Jan-Lennard Struff (Niemcy) - John Millman (Australia) 6:1, 6:3
Marcos Giron (USA, Q) - Jeremy Chardy (Francja) 7:6(3), 7:6(1)
Sam Querrey (USA) - Matteo Berrettini (Włochy) 7:6(5), 2:6, 6:4
Felix Auger-Aliassime (Kanada, WC) - Cameron Norrie (Wielka Brytania) 6:3, 6:2
Yoshihito Nishioka (Japonia) - Denis Kudla (USA) 3:6, 6:3, 6:2
Guido Andreozzi (Argentyna) - Ilja Iwaszka (Białoruś) 7:6(3), 6:4
Maximilian Marterer (Niemcy) - Ugo Humbert (Francja, Q) 6:4, 6:2

wolne losy: Novak Djoković (Serbia, 1); Rafael Nadal (Hiszpania, 2); Alexander Zverev (Niemcy, 3); Roger Federer (Szwajcaria, 4); Miomir Kecmanović (Serbia, LL); Kei Nishikori (Japonia, 6); Dominic Thiem (Austria, 7); John Isner (USA, 8); Stefanos Tsitsipas (Grecja, 9); Marin Cilić (Chorwacja, 10); Borna Corić (Chorwacja, 11); Karen Chaczanow (Rosja, 12); Milos Raonić (Kanada, 13); Danił Miedwiediew (Rosja, 14); Marco Cecchinato (Włochy, 15); Fabio Fognini (Włochy, 16); Nikołoz Basilaszwili (Gruzja, 17); Gael Monfils (Francja, 18); Andriej Rublow (Rosja, LL); David Goffin (Belgia, 20); Roberto Bautista (Hiszpania, 21); Kyle Edmund (Wielka Brytania, 22); Alex de Minaur (Australia, 23); Denis Shapovalov (Kanada, 24); Diego Schwartzman (Argentyna, 25); Ricardas Berankis (Litwa, LL); Gilles Simon (Francja, 27); Lucas Pouille (Francja, 28); Marton Fucsovics (Węgry, 29); Laslo Djere (Serbia, 30/WC); Nick Kyrgios (Australia, 31); Guido Pella (Argentyna, 32)

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 101. Spięcia z Adamem Małyszem? Rafał Marton miał na nie sposób

Kto wygra turniej w Indian Wells?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL