Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Agnieszka Radwańska PAP / Łukasz Gągulski / Na zdjęciu: Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska dziękuje kibicom po swoim benefisie. "Mam najlepszych fanów na świecie"

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
We wtorek odbył się benefis Agnieszki Radwańskiej, na którym nie zabrakło gwiazd, ale i kibiców. Tenisistka podziękowała swoim fanom, których uznała za najlepszych na świecie.

W zeszłym roku Agnieszka Radwańska poinformowała o zakończeniu zawodowej kariery. Polka taką decyzję podjęła po tym, jak zmagała się z problemami zdrowotnymi, co uniemożliwiało jej grę na wysokim poziomie. Benefis tenisistki cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców.

- Dziękuję! Dziękuję i jeszcze raz dziękuję! Za Waszą wczorajszą obecność - tu nic się nie zmieniło i nie zmieni nigdy, mam najlepszych fanów na świecie! Za te wszystkie wzruszające chwile dziękuję z całego serca - przekazała Radwańska za pośrednictwem Instagrama.

Agnieszka Radwańska to najlepsza zawodniczka w historii polskiego tenisa. Wygrała 20 turniejów rangi WTA, a w światowym rankingu najwyżej notowana była na drugiej pozycji. Jej najlepszym wynikiem w Wielkim Szlemie był finał Wimbledonu w2012 roku.

Zobacz także:
Prezydent Andrzej Duda podziękował Agnieszce Radwańskiej. "Była cudem dla Polski"
WTA Strasburg: Caroline Garcia i Aryna Sabalenka w ćwierćfinale. Porażki Chinek

ZOBACZ WIDEO: Sektor Gości 109. Adam Małysz: Rola prezesa PZN? Nie lubię bali i oficjalnych spotkań. Wolę być z boku i pomagać [cały odcinek]


na Facebooku.

Komentarze (3):

 • Władysław Brodziak Zgłoś
  Portal jest rzeczywiście do d...,ale Agnieszka Radwańska - spoko...
  • Kri100 Zgłoś
   I już komentarz usunięty. :( Jakie to słabeeeee!
   • krnąbrny drwall Zgłoś
    [color=red]@Redakcja WPSF[/color][color=white]...[/color]Od [b]16.05.[/b] nie działają najistotniejsze dla forumowej społeczności funkcje portalu:> [color=red]zablokowaliście[/color]
    Czytaj całość
    tablice użytkowników> [color=red]zablokowaliście[/color] "Społeczność" (wgląd w blogi, statusy)> [color=red]zablokowaliście[/color] funkcję "pokaż więcej" w kokpicie (widoczna tylko 1 strona)> [color=red]zablokowaliście[/color] możliwość odpowiedzi na blogach......Działania te zupełnie zmieniają profil portalu WPSF i już spowodowały odejście wielu stałych uczestników forum, a prawdziwym skandalem jest brak jakiejkolwiek informacji nt. przyczyn wprowadzonych znienacka zmian.

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL