Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Dawid Celt i Agnieszka RadwańskaFacebook / AgnieszkaRadwanska1 / Na zdjęciu od lewej: Dawid Celt i Agnieszka Radwańska

Tenis. Agnieszka Radwańska pochwaliła się drugą rocznicą ślubu. Piękny wpis Polki

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
To już dwa lata od kiedy Agnieszka Radwańska i Dawid Celt wzięli ślub. Drugą rocznicę małżeństwo świętuje w Grecji. Była polska tenisistka pokazała zdjęcie ze swoim mężem i w pięknych słowach podsumowała dwa lata ich małżeństwa.

"Najlepsze dwa lata mojego życia" - napisała w języku polskim i angielskim Agnieszka Radwańska na swoim profilu na Facebooku jako komentarz do zdjęcia ze swoim mężem Dawidem Celtem

Najlepsza polska tenisistka w historii, swoją drugą rocznicę ślubu skomentowała także na Instagramie. W tym medium społecznościowym zamieściła kolejne zdjęcie z Dawidem Celtem podczas wakacji w Grecji i napisała: "Druga rocznica ślubu! Ale ten czas leci". 

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobrali się 22 lipca 2017 roku. Ceremonia zaślubin odbyła się w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Na ślub byli zaproszeni m. in. Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot, Karolina Woźniacka i Andżelika Kerber (galeria z uroczystości zaślubin TUTAJ).

Czytaj także: pierwsze takie wakacje Agnieszki Radwańskiej

Sportową karierę Agnieszka Radwańska zakończyła po sezonie 2018. Nie była w stanie dalej grać na najwyższym poziomie ze względu na kłopoty zdrowotne. Wygrała 20 turniejów rangi WTA, w 2012 roku dotarła do finału singlowego Wimbledonu. Z kolei mąż Radwańskiej Dawid Celt obecnie jest kapitanem polskiej kadry tenisistek w Pucharze Federacji, oraz ekspertem i komentatorem tenisowym.

ZOBACZ WIDEO Skoki. LGP w Wiśle. Kamil Stoch: Trochę mnie duma rozpiera

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL