Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andy MurrayGetty Images / Patrik Lundin / Na zdjęciu: Andy Murray

Tenis. Andy i Jamie Murrayowie marzą, by razem zagrać w Wimbledonie. "Mam nadzieję, że otrzymamy taką szansę"

Marcin Motyka
Marcin Motyka
Jamie Murray wyjawił, że marzy, by razem ze słynniejszym bratem, Andym, wystąpić w deblu w Wimbledonie. - Mam nadzieję, że otrzymamy taką szansę - powiedział Brytyjczyk.

Andy Murray w sierpniu zeszłego roku wznowił karierę po operacji biodra, jaką przeszedł sześć miesięcy wcześniej. W październiku zdobył tytuł w Antwerpii, lecz od czasu tamtego sukcesu rozegrał tylko jeden mecz, bo znów zaczął odczuwać problemy fizyczne.

32-latek z Dunblane obecnie przebywa w ojczyźnie, gdzie pracuje nad powrotem do zdrowia. - Nie wiemy, co stanie się z biodrem Andy'ego, ale mamy nadzieję, że wróci do zdrowia i formy oraz pojawi się na korcie. Wiem, że trenuje, a to zawsze jest dobrą wiadomością - powiedział jego brat, Jamie Murray, w rozmowie z "The Scotsman".

Jamie wyjawił również, że razem z bratem chciałby stworzyć parę deblową podczas Wimbledonu. - Od zawsze mówiliśmy, że zanim zakończymy kariery, chcielibyśmy razem zagrać w Wimbledonie i mam nadzieję, że otrzymamy taką szansę - powiedział.

Nawet jeśli Andy wróci do rozgrywek, nie wiadomo, czy marzenie braci Murrayów spełni się w tym roku. Najbliższa edycja Wimbledonu, planowana w dniach 29 czerwca - 12 lipca, jest bowiem zagrożona z powodu pandemii koronawirusa.

Leander Paes rozważa kontynuowanie kariery. Chce wystąpić na ósmych igrzyskach olimpijskich

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Szalenie trudna sytuacja w światowym sporcie. "Nie ma rozgrywek, nie ma kibiców, nie ma pieniędzy"

Czy chciałbyś, by bracia Murrayowie zagrali razem w Wimbledonie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL