Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Novak DjokovićGetty Images / Jean Catuffe / Na zdjęciu: Novak Djoković

Tennis United. Nowa inicjatywa ATP i WTA (wideo)

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Z powodu koronawirusa wszystkie rozgrywki są obecnie zawieszone. Władze kobiecego (WTA) i męskiego (ATP) tenisa poinformowały w piątek, że przygotowały dla fanów wyjątkowy program.

ATP i WTA postanowiły połączyć siły w dobie pandemii koronawirusa. Co tydzień będzie emitowany program "Tennis United", w którym będą przeprowadzane wywiady z zawodnikami. Kibice dowiedzą się, co wydarzyło się w kobiecym i męskim tourze w ostatnich dniach.

Pierwsza edycja programu "Tennis United" została wyemitowana w piątek na kanałach YouTube należących do ATP i WTA oraz w mediach społecznościowych. Gospodarzami byli Bethanie Mattek-Sands i Vasek Pospisil, którzy porozmawiali z Sofią Kenin, Donną Vekić, Feliksem Augerem-Aliassime'em i Jannikiem Sinnerem.

Na początku pierwszej edycji "Tennis United" tenisistki i tenisiści podziękowali pracownikom służby zdrowia i wszystkim walczącym z pandemią koronawirusa. Z powodu rozprzestrzeniającej się choroby COVID-19 rozgrywki w tenisie są zawieszone co najmniej do 13 lipca 2020 roku. Na świecie zakażonych jest już ponad 1,6 mln ludzi, z czego 100 tys. zmarło.

Czytaj także:
Szlachetny gest Nicka Kyrgiosa
Simona Halep nie traci pozytywnego nastawienia

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL