Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Urszula Radwańska Newspix / Fotonews/Konrad Koczywas / Na zdjęciu: Urszula Radwańska

Urszula Radwańska chwali się nowym tytułem. Tenisistka została magistrem

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Urszula Radwańska - za pomocą Instagrama - pochwaliła się kolejnym osiągnięciem. Tenisistka obroniła pracę dyplomową i została magistrem uczelni AWF Kraków, na kierunku turystyka i rekreacja.

- Od dzisiaj pani magister uczelni AWF Kraków, kierunek Turystyka i Rekreacja - napisała na swoim koncie na Instagramie Urszula Radwańska.

Tenisistka wykorzystała okres pandemii na zdobycie tytułu magistra na uczelni Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

Trzy lata temu obie siostry Radwańskie: Urszula i Agnieszka pochwaliły się obroną prac licencjackich. Młodsza z sióstr poszła za ciosem i uzyskała tytuł magistra.

Tenisistka obecnie zajmuje 266. miejsce w rankingu WTA. Jej celem jest zakwalifikowanie się na turniej Igrzysk Olimpijskich w Tokio, które odbędą się w 2021 roku. - W tym roku nie byłoby żadnych szans, by się zakwalifikować, bo ranking mam, jaki mam. A tak został mi jeszcze cały rok - powiedziała ostatnio w rozmowie z "Wyborczą".

W 2020 roku Urszula Radwańska rozegrała zaledwie dwa mecze. 16 stycznia przegrała w kwalifikacjach do Australian Open ze Szwedką Johanną Larsson 3:6, 1:6, a dwanaście dni później w Burnie ze Słowaczką Zuzaną Zlochovą 6:1, 3:6, 2:6.

Zobacz także:
Transfery. Media: Bayern przegra walkę o Havertza? Są chętni na jego zakup
Serie A. Problemy Arkadiusza Milika. Zacznie na ławce rezerwowych

ZOBACZ WIDEO: Polska medalistka olimpijska pomaga seniorom w czasie epidemii. "Jeździliśmy i pytaliśmy, kto jakiej pomocy potrzebuje"

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL