Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dariusz Sprawka: Bardzo liczymy na Kudriaszowa

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Aż dwóch zawodników zakontraktowali we wtorek działacze Lubelskiego Węgla KMŻ. Nazwisko kolejnego jeźdźca Koziołków ma być znane w środę.

Transferowa ofensywa zespołu znad Bystrzycy trwa od soboty, kiedy to umowę z tym klubem podpisał Rafał Trojanowski. W poniedziałek dołączył do niego Paweł Miesiąc, a we wtorek na jazdę w Lublinie zdecydowali się Karol Baran i Andriej Kudriaszow. - Karol jeździ w Lublinie już od paru lat i można powiedzieć, że jest ikoną naszego klubu - powiedział Dariusz Sprawka o wychowanku rzeszowskiej Stali w wypowiedzi dla Kuriera Lubelskiego. Co ciekawe 31-letni żużlowiec jest trzecim żużlowcem pochodzącym z Rzeszowa w kadrze Lubelskiego Węgla KMŻ.

Z kolei Rosjanin po rocznym pobycie w Speedway Wandzie Kraków chciał bardzo wrócić do jazdy w pierwszej lidze. Pomocną dłoń do młodego zawodnika wyciągnęli działacze Koziołków. -  Bardzo liczymy też na Kudriaszowa. Rosjanie słyną z waleczności na torze i myślę, że Andriej udowodni to w naszym klubie - tłumaczy prezes Lubelskiego Węgla KMŻ.

Lublinianie nazwisko kolejnego zawodnika mają ujawnić w środę. Z zespołem łączony jest przede wszystkim Maciej Kuciapa. Wciąż niewyjaśniona jest przyszłość Daniela Jeleniewskiego i Camerona Woodwarda, którzy w ubiegłym roku zdobywali punkty dla lubelskiej drużyny.

Wiadomo, że trenerem Koziołków pozostanieMarian Wardzała.

Źródło: Kurier Lubelski

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (21):

Wszystkie komentarze (21)

Komentarze (21)

×
    Wszystkie komentarze (21)
    PRZEJDŹ NA WP.PL