Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Żużlowcy Fogo Unii rozpoczną przygotowania 2 grudnia

Dawid Borek
Dawid Borek
Na początku grudnia żużlowcy Fogo Unii Leszno rozpoczną treningi przygotowujące do sezonu 2014. Zawodnicy będą wykonywali ćwiczenia pod okiem Romana Jankowskiego.

Od kilku sezonów treningi Byków prowadził Paweł Barszowski, lecz z powodu braku czasu w tym roku nie będzie on przygotował żużlowców do sezonu. Cały ciężar ćwiczeń spadnie na barki Romana Jankowskiego. - Zaczniemy 2 grudnia i do końca miesiąca będziemy pracowali 4 razy w tygodniu. Na początku będzie to typowe roztrenowanie. Poważniejsze ćwiczenia będziemy wykonywali od początku przyszłego roku. Zależy nam na tym, żeby do marca przepracować cały cykl przygotowawczy - powiedział Jankowski ma łamach sport.elka.pl.

Kolejną zmianą w planie przygotowań może być rezygnacja z tradycyjnego obozu w Szklarskiej Porębie. Zamiast wyjazdu w góry, Byki miałyby szybciej rozpocząć treningi na torze żużlowym. - Myślimy o takim rozwiązaniu. Chcielibyśmy poszukać jak najwcześniej możliwości jazdy za granicą - dodał Jankowski.

źródło: sport.elka.pl

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Karty w Fogo Unii rozdane! Na dniach konferencja prasowa

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Bydgoszczy. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (42):

 • urbaan Zgłoś
  Ja widze to tak : 9.Bjerre10.Zengota11.Pzemek Pawlicki/Nicki Pedersen12.Bally 13.Przemek /Pedersen 14.Musielak15.Piotrek Pawilicki Do juniorow wolalbym zeby jechal chyba Przemek bo
  Czytaj całość
  Pedersen nie umie jezdzic para a Bally sobie poradzi zobaczycie ! :D
  • fan UL Zgłoś
   w środę konferencja prasowa !
   • marqus UNIA Zgłoś
    [b]Nicki Pedersen[/b] zawodnikiem [b]FOGO Unii Leszno[/b]Nicki Pedersen znalazł już sobie nowy klub!!! Duńczyk w 2014 roku, będzie bronił barw [b]FOGO Unii Leszno[/b]. Dla leszczyńskich
    Czytaj całość
    [b]"Byków"[/b] pozyskanie tego zawodnika będzie sporym wzmocnieniem. W minionym sezonie w barwach Unii brakowało zdecydowanego lidera. Popularny "Power" powinien sprawdzić się w takiej roli. Pewne 10-12 oczek na mecz. Ale będzie g.uj na powitanie.
    Wszystkie komentarze (42)

    Komentarze (42)

    ×
     Wszystkie komentarze (42)
     PRZEJDŹ NA WP.PL