Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Weronika BurlagaMateriały prasowe / Patryk Sobota / Weronika Burlaga

Fani docenili jej urodę i elegancję. Jak postrzegana jest kobieta w żużlu

Mateusz Domański
Mateusz Domański
W styczniu odbyło się badanie wizerunku Weroniki Burlagi - adeptki GTM Startu Gniezno. Jak się okazało, fani doceniają odwagę, śmiałość i dzielność kolejnej kobiety w polskim żużlu. To jednak nie wszystkie cechy wyróżnione przez badanych.

W badaniu wzięło udział 335 osób. Ankietę można było wypełniać od 19 do 31 stycznia bieżącego roku. Wśród badanych przeważały kobiety (55,22 procent). W kategorii przedziału wiekowego wystąpiło całkiem spore zróżnicowanie. Większość ankietowanych nie skończyła jeszcze 44. roku życia. Przeważały osoby z wsi oraz małych miast (do 100 tys. mieszkańców).

Weronika Burlaga pochodzi ze Śremu, co znalazło odzwierciedlenie w wynikach ankiety przeprowadzonej przez firmę Sport Analytics. 85,51 proc. ankietowanych zadeklarowało, że mieszka w województwie wielkopolskim. Badani kibice zostali zapytani między innymi o to, jakie firmy najbardziej skorzystałyby na sponsoringu zawodniczki. Najwięcej odpowiedzi dotyczyło branży transportowej i spedycyjnej. Ponadto wskazani zostali producenci odzieży.

Na sam koniec ankietowani ujawnili, jak postrzegają Weronikę Burlagę. Okazało się, że najbardziej doceniana jest jej odwaga, śmiałość i dzielność. Fani wyróżnili także piękno, urodę, styl i elegancję, jak i również kobiecość, inteligencję, kreatywność oraz pomysłowość.

KLIKNIJ i oddaj głos w XXVII Plebiscycie Tygodnika Żużlowego na najpopularniejszych zawodników, trenerów i działaczy 2016 roku! ->

ZOBACZ WIDEO Trener Andrzej Strejlau o duecie Lewandowski-Milik: Wspaniała para

Czy uważasz, że kobiety powinny mieć łatwiejszy dostęp do trenowania żużla?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL