Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil PulczyńskiWP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Kamil Pulczyński

Poważna kontuzja Kamila Pulczyńskiego. Straci przynajmniej początek sezonu

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Sezon 2017 nie rozpoczął się pomyślnie dla Kamila Pulczyńskiego. Żużlowiec KSM-u Krosno jakiś czas temu podczas jazd treningowych po lodzie zanotował upadek, w wyniku którego doznał poważnej kontuzji barku.

Uraz jest na tyle poważny, że wykluczy Pulczyńskiego z jazdy na dłuższy czas. Według wstępnej diagnozy lekarzy, niespełna 25-letni zawodnik na tor wróci nie szybciej niż w czerwcu. To m.in. z tego powodu działacze KSM-u Krosno ostatnio zdecydowali się wypożyczyć Wojciecha Lisieckiego z PSŻ-u Poznań oraz zamierzają korzystać z usług "gościa".

Krośnianie sezon ligowy zainaugurują w niedzielę 9 kwietnia w Ostrowie Wlkp. Trener Stanisław Kępowicz, zgodnie z tegorocznym regulaminem, będzie musiał skorzystać z przynajmniej trzech krajowych zawodników na pozycji seniora. Poza Lisieckim, do wyboru będzie miał Mariusza Puszakowskiego, Mariusza Fierleja oraz "gościa" - Damiana Dróżdża.

ZOBACZ WIDEO Daniel Kaczmarek liczy na rady Grega Hancocka

Czy kontuzja Kamila Pulczyńskiego to duża strata dla KSM Krosno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (13):

 • Franek Dolas Zgłoś
  Życzę chłopakowi jak najlepiej , przede wszystkim zdrowia. Prawda jest jednak dość brutalna. Jeśli dziś mówi się o powrocie na tor nie wcześniej niż w czerwcu to ja bym powiedział
  Czytaj całość
  realnie że sezon ma stracony. Jego powrót do drużyny możliwy jest tylko i wyłącznie jeśli wyniki i wszelkie ruchy jakie w tym czasie możliwe są do wykonania przez włodarzy okażą się kompletną klapą. Do czerwca będziemy mieli za sobą 7 kolejek czyli dokładnie połowa RZ. Po drodze ciągłe możliwe poszukiwania zawodników z okienkiem transferowym włącznie. Zawodnicy już całkiem rozjeżdżeni i dość zaznajomieni z nową nawierzchnią. On w tym będzie "raczkował" mając w pamięci kontuzję. Jego powrót do drużyny możliwy jest tylko i wyłącznie jeśli już wszystko będzie stracone i nie będzie się miało już nic do stracenia. Jedyna nadzieja że przewidywania się nie spełnią i powrót do treningów będzie możliwy szybciej i tego ci Kamil życzę.
  • Goldi Zgłoś
   Po powrocie do żużla zaliczył kilka fajnych spotkań, zdrówka
   • Zbeer Zgłoś
    Kamil, luzik. Pełen rozkrok, palec w nos a reszta sama się zrobi. Tak po ludzku - zdrowia życzę. Tak po kibicowsku, to nawet w Krośnie (bez obrazy dla tego klubu, bo naprawdę szanuję)
    Czytaj całość
    maja cię kim zastąpić. Miałeś złoty róg...
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL