Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil Pulczyński WP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Kamil Pulczyński

Poważna kontuzja Kamila Pulczyńskiego. Straci przynajmniej początek sezonu

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Sezon 2017 nie rozpoczął się pomyślnie dla Kamila Pulczyńskiego. Żużlowiec KSM-u Krosno jakiś czas temu podczas jazd treningowych po lodzie zanotował upadek, w wyniku którego doznał poważnej kontuzji barku.

Uraz jest na tyle poważny, że wykluczy Pulczyńskiego z jazdy na dłuższy czas. Według wstępnej diagnozy lekarzy, niespełna 25-letni zawodnik na tor wróci nie szybciej niż w czerwcu. To m.in. z tego powodu działacze KSM-u Krosno ostatnio zdecydowali się wypożyczyć Wojciecha Lisieckiego z PSŻ-u Poznań oraz zamierzają korzystać z usług "gościa".

Krośnianie sezon ligowy zainaugurują w niedzielę 9 kwietnia w Ostrowie Wlkp. Trener Stanisław Kępowicz, zgodnie z tegorocznym regulaminem, będzie musiał skorzystać z przynajmniej trzech krajowych zawodników na pozycji seniora. Poza Lisieckim, do wyboru będzie miał Mariusza Puszakowskiego, Mariusza Fierleja oraz "gościa" - Damiana Dróżdża.

ZOBACZ WIDEO Daniel Kaczmarek liczy na rady Grega HancockaTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy kontuzja Kamila Pulczyńskiego to duża strata dla KSM Krosno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (13):

 • Franek Dolas Zgłoś
  Życzę chłopakowi jak najlepiej , przede wszystkim zdrowia. Prawda jest jednak dość brutalna. Jeśli dziś mówi się o powrocie na tor nie wcześniej niż w czerwcu to ja bym powiedział
  Czytaj całość
  realnie że sezon ma stracony. Jego powrót do drużyny możliwy jest tylko i wyłącznie jeśli wyniki i wszelkie ruchy jakie w tym czasie możliwe są do wykonania przez włodarzy okażą się kompletną klapą. Do czerwca będziemy mieli za sobą 7 kolejek czyli dokładnie połowa RZ. Po drodze ciągłe możliwe poszukiwania zawodników z okienkiem transferowym włącznie. Zawodnicy już całkiem rozjeżdżeni i dość zaznajomieni z nową nawierzchnią. On w tym będzie "raczkował" mając w pamięci kontuzję. Jego powrót do drużyny możliwy jest tylko i wyłącznie jeśli już wszystko będzie stracone i nie będzie się miało już nic do stracenia. Jedyna nadzieja że przewidywania się nie spełnią i powrót do treningów będzie możliwy szybciej i tego ci Kamil życzę.
  • Goldi Zgłoś
   Po powrocie do żużla zaliczył kilka fajnych spotkań, zdrówka
   • Zbeer Zgłoś
    Kamil, luzik. Pełen rozkrok, palec w nos a reszta sama się zrobi. Tak po ludzku - zdrowia życzę. Tak po kibicowsku, to nawet w Krośnie (bez obrazy dla tego klubu, bo naprawdę szanuję)
    Czytaj całość
    maja cię kim zastąpić. Miałeś złoty róg...
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

    ×
     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL