Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Oskar Fajfer na prowadzeniuWP SportoweFakty / Michał Szmyd / Oskar Fajfer na prowadzeniu

Świetny początek sezonu Oskara Fajfera. Testowany silnik dał mu królewską koronę

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Zwycięstwem Oskara Fajfera zakończył się "Hil-Gaz Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". Drugie miejsce zajął Przemysław Pawlicki, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Buczkowski.

Oskar Fajfer (I miejsce): Bardzo się cieszę z tego początku sezonu. Zawsze jechałem po polaniu, więc tor był dość śliski. Na dzisiejsze zawody wziąłem silnik "w ciemno". Chciałem pojechać testowo, a tymczasem ta jednostka okazała się całkiem niezła, więc można powiedzieć, że coś z niej będzie. 

Przemysław Pawlicki (II miejsce): Bardzo mi się podobały te zawody. Wyciągnąłem kolejne wnioski. Była to dla mnie nauka w kontekście następnych występów. Zawsze jest najważniejsze pierwsze miejsce, ale w to celuje każdy. Mało mi brakowało do zwycięstwa, jednak dziś lepszy okazał się Oskar (Fajfer - przyp. red.), czego mu gratuluje.

Krzysztof Buczkowski (III miejsce): Cieszę się, że udało mi się dojść do ładu, gdyż od początku nie było łatwo. Pokazaliśmy kawał dobrego żużla. Finał był po prostu emocjonujący, tak mi się wydaję. Myślę, że zawody jak najbardziej są dla mnie na plus.

ZOBACZ WIDEO Dał popis ze Spartą. To będzie jego sezon?

Czy Oskar Fajfer będzie jednym z liderów Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL