WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Oliwer Kubus / Na zdjęciu: Mariusz Fierlej (z lewej) i Denis Gizatullin (z prawej)

Noty po meczu Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stal-Met Kolejarz Opole. Perfekcyjny Gizatullin

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Oceniamy zawodników po meczu Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Stal-Met Kolejarz Opole (47:43). Najlepszym zawodnikiem spotkania okazał się Denis Gizatullin.

Noty dla zawodnikówNaturalna Medycyna PSŻ Poznań:

Władimir Borodulin 5. Rosjanin na torze w Poznaniu nie zawodzi i podobnie było tym razem. Nie udało mu się pokonać Denisa Gizatullina, ale w końcówce znalazł receptę na Kevina Wolberta.

Daniel Pytel 3. Ocena z małym plusem. Słaby początek, ale w końcówce dogadał się ze sprzętem, co przesądziło o zwycięstwie gospodarzy.

Mateusz Borowicz 3. "Trója", bo od lidera zespołu wymaga się więcej. Borowicz ani razu nie pokonał Gizatullina, a Wolberta wyprzedził dopiero gdy Niemiec nie był już tak szybki jak na początku zawodów. Jedyne indywidualne zwycięstwo odniósł nad bardzo wolnym na trasie Gomólskim.

Kasper Lykke Nielsen 2. To nie ten poziom co Fredrik Jakobsen. Duńczyk walczył do końca i nie odpuszczał na żadnej pozycji, ale słabe starty uniemożliwiały mu osiąganie dobrych wyników. Punkty zdobył tylko na Marcinie Rempale.

Marcel Kajzer 3. Bez szans w starciach z liderami rywali, punkty zdobywał na ich drugiej linii i juniorach. Z konieczności ustawiony jako prowadzący parę, jednak jego dyspozycja sprzętowa wciąż daleka jest od optymalnej.

Przemysław Liszka 2. Dowiózł co miał dowieźć, nie licząc "trupów" pokonał tylko Jarosława Krzywosza.

Wojciech Pilarski 4. Udany debiut. Zdecydowanie najlepszy junior spotkania, potrafił nawiązać walkę z seniorami. Solidnie przygotowany sprzętowo, PSŻ powinien mieć z niego sporo pociechy.

ZOBACZ WIDEO Fiołki wygrały na zakończenie, Teo bez bramki. Zobacz skrót meczu Anderlecht - Oostende

[ZDJĘCIA ELEVEN]

Noty dla zawodnikówStal-Met Kolejarz Opole:

Denis Gizatullin 6. Bezbłędny występ. Rosjanin praktycznie w każdym biegu uciekał rywalom tuż po starcie i na mecie miał pół prostej przewagi. Mechanicy nie musieli nawet czyścić jego kevlaru.

Dawid Stachyra 3. Ocena z minusem. Braki sprzętowe nadrabiał ambicją i umiejętną defensywą. Miała być "dwója", ale trzy razy miał udział w biegowym zwycięstwie swojego zespołu.

Adrian Gomólski 2. Świetnie wychodził spod taśmy, przeraźliwie wolny na dystansie. Z sześciu punktów tylko trzy zdobył na rywalach. Bez poważniejszych inwestycji w sprzęt nie będzie w stanie skutecznie rywalizować na ligowych torach.

Marcin Rempała 3. Bardzo nierówny, ale jako jedyny krajowy senior Kolejarza był w stanie wygrać bieg.

Kevin Woelbert 5. W pierwszych startach nie do ugryzienia, później dopadły go drobne problemy sprzętowe. Przy takim wyniku trudno mieć do niego pretensje, ale gdyby utrzymał dyspozycję przez cały mecz, to Kolejarz mógłby wywieźć z Poznania punkty. Generalnie jednak zaliczył udane zawody.

Kamil Kamiński 1. Najpierw zapomniał na start plastronu, później walczył z motocyklem, a nie rywalami. W żaden sposób nie pomógł drużynie.

Jarosław Krzywosz 1. Równie przydatny dla zespołu co Kamiński. Jedyny punkt zdobył na wykluczeniu swojego kolegi.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy zgadzasz się z ocenami?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL