Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Damian DróżdżWP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Damian Dróżdż

Chwile grozy teamu Damiana Dróżdża. Z jego busa zostało niewiele (foto)

Mateusz Domański
Mateusz Domański
W ostatnich dniach team Damiana Dróżdża uczestniczył w groźnej kolizji drogowej. Najmocniej w wypadku ucierpiał bus zawodnika Betard Sparty Wrocław, który nadaje się już tylko do kasacji.

O tym incydencie żużlowiec poinformował za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook. - W ostatnich dniach nasz team nie miał za wiele szczęścia (pisownia pierwotna, po edycji: w ostatnich dniach nasz team przeżył chwile grozy). Wszyscy są cali i zdrowi - czytamy we wpisie zamieszczonym na fanpage'u Damiana Dróżdża.

Najważniejsze, że nikt w tym wypadku nie ucierpiał. Zdjęcia busa dołączone do postu są przerażające. Z przedniej części pojazdu młodego zawodnika nie zostało praktycznie nic. Elementy znajdujące się pod maską uległy zniszczeniu. Uszkodzony został również bok i tył busa. Teraz nadaje się on już tylko do kasacji.

Zdjęcia busa Damiana Dróżdża po wypadku:


Junior Betard Sparty Wrocław ma więc trochę zmartwień. Teraz będzie musiał pomyśleć o nowym samochodzie do przewożenia swojego zaplecza sprzętowego.

Damian Dróżdż w tym sezonie nie zawodzi. Młody zawodnik prezentuje stabilną formę, w związku z czym trener Rafał Dobrucki twardo stawia na niego w meczach ligowych. Po ośmiu spotkaniach średnia biegopunktowa juniora wynosi 1,542.

ZOBACZ WIDEO Wysoka wygrana polskiej husarii. Zobacz skrót meczu Polska - Rosja (VIDEO) [ZDJĘCIA ELEVEN]

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL